سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

الکسای ایرانی راه اندازی شد

الکسای ایرانی راه اندازی شد

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ تعداد بازدید: 850

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند و به نقل از عمار بزرگوار یکی از اعضای پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، پروژه جدیدی توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات اجرا شده است که بر اساس آن سامانه‌ای راه اندازی شده که وب سایت‌های ایرانی و داخل کشور را رتبه بندی می‌کند.

الکسای ایرانی راه اندازی شد

در این سامانه 5 سایت برتر و همچنین 500 سایت برتر شبکه ایران بر اساس الگوریتم‌های بیگ‌دیت معرفی می‌شوند. به این معنا که کلاسترهای بیگ دیتا پردازش‌ می‌شوند و بر اساس معیارهای روزانه، ماهیانه و میانگین آنها، به وب‌سایت‌ها امتیاز داده می‌شود و مشخص می‌شود که وب سایت چه رتبه‌ای دریافت کرده است.

با توجه به صحبت‌های بزرگوار علاوه بر رتبه بندی تحلیل های دقیقی در خصوص هر سایت ارائه می‌شود تا تا صاحبان هر وب‌سایت بتوانند وضعیت خود را با سایت‌های رقیب مقایسه کنند و با اتخاذ استراتژی‌هایی بتوانند وب سایت خود را برای بازار هدف ارتقا دهند. در واقع در این رتبه‌بندی داده‌هایی ارائه می‌شود که بر اساس آن می‌توان تشخیص داد که سایت‌هایی که دارای رتبه‌های بالایی هستند، چه تصمیماتی اتخاذ کرده‌اند.

در این سامانه به هر وب سایت بر اساس معیارهای روزانه، ماهیانه و میانگین آنها امتیاز داده می‌شود تا رتبه هر سایت مشخص شود.

در واقع روش کار این سامانه شبیه الکسا است نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!