سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، در پی وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان تمامی اپراتورهای کشور جهت کمک به هم وطنان و تسهیل ارتباط، مکالمات درون شبکه خود را رایگان اعلام کردند.

مکالمه رایگان توسط اپراتورهای تلفن همراه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

طرح همراه اول برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان 

ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان جنوب کشور طی اطلاعیه ای اعلام کرد که در راستای مسؤولیت اجتماعی و تسهیل ارتباطات در آن مناطق، کلیه مکالمات درون شبکه (به مقصد همراه اول و تلفن ثابت) تا پایان روز جمعه 27 دی ماه در شهرهای کنارک، نیک شهر، فنوج، قصرقند، چابهار، سرباز، میرجاوه و دلگان و روستاهای این مناطق رایگان است.
گفتنی است پیش از این همراه اول در مواجهه با حوادث غیرمترقبه استان های مختلف کشور نیز امکان برقراری مکالمات رایگان را برای مشترکان درگیر، فراهم کرده بود.

طرح ایرانسل برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان 

اپراتور ایرانسل با هدف تسهیل ارتباطات و کاهش آلام سیل‌زدگان عزیز اهل استان سیستان و بلوچستان، تمامی مکالمه‌های درون شبکه ای خود را از بامداد 23 دی، تا پایان روز چهارشنبه 25دی ماه در میرجاوه، فنوج، کنارک، نیکشهر، قصرقند، دلگان، چابهار و روستاها و جاده‌های اطراف رایگان است.

طرح رایتل برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان 

رايتل اعلام کرد، در پی وقوع سیل در برخی مناطق استان سیستان و بلوچستان ارتباطات این اپراتور در مناطق حادثه دیده برقرار است. بدین معنی که رایتل ضمن همدردی با حادثه دیدگان، مکالمه درون شبکه مشترکان رایتل، را تا اطلاع بعدی در این مناطق، رایگان اعلام کرده است. 
بدین صورت مشترکان می‌توانند بدون اعتبار ریالی و یا بسته مکالمه، بصورت کاملا رایگان با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!