سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

توقف فروش سیم کارت‌های رایتل تا 2 روز دیگر

توقف فروش سیم کارت‌های رایتل تا 2 روز دیگر

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ تعداد بازدید: 415

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند و به نقل از پیمان قره‌داغی مدیرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری، فروش سیم کارت‌های رایتل از 2 روز دیگر متوقف می‌شود.

توقف فروش سیم کارت‌های رایتل تا 2 روز دیگر

از اواخر آذرماه امسال قانون جدیدی در خصوص ثبت نام و راه اندازی سیم کارت‌های خریداری شده وضع شد که بر اساس آن اپراتورها ملزم شدند در هنگام خرید یا فعال‌سازی هر سیم‌کارت، با روش ارسال رمز یکبار مصرف (OTP) برای احراز هویت درست مشترکان اقدام کنند.

طبق صحبت‌های قره داغی، علارغم وضع قانون جدید هنوز هم رایتل سیم کارت‌های خود را از طریق روش ارسال کد یکبار مصرف OTP انجام نمی‌دهد، به همین دلیل تا 2 روز آینده فروش سیم کارت‌های این اپراتور متوقف خواهد شد.

در واقع به نظر می‌رسد که این آخرین مهلتی است که رگولاتوری به رایتل داده است تا از طریق سیستم OTP سیم کارت‌های خود را به فروش برساند.

بعد از این خبر یکی از سوالاتی که برای مشترکین به وجود آمد این بود که تکلیف سیم کارت‌های فروخته شده توسط رایتل در این بازه زمانی چه می‌شود، که قره داغی در پاسخ این سوال گفت: چنانچه در این بازه زمانی سیم کارتی از سوی اپراتور رایتل از طریق درگاه‌های مختلف فروخته و یا فعال شود اعتبار ندارد و کاربران می‌توانند در صورت مشاهده تخلف، موضوع را به سامانه ثبت و پاسخگویی شکایات 195 اعلام کنند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!