سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

بسته‌های یلدایی رایتل و مخابرات

بسته‌های یلدایی رایتل و مخابرات

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۹/۲۶ تعداد بازدید: 1347

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، با توجه به نزدیک شدن به شب یلدا اپراتورهای تلفن همراه همچون رایتل، ایرانسل و همچنین شرکت مخابرات برای مشترکین خود بسته و طرح‌های خاصی را با تخفیف در نظر گرفته‌اند. در این مطلب می‌خواهیم بسته‌های یلدای رایتل و مخابرات را به مشترکین معرفی کنیم.

بسته‌های یلدایی رایتل و مخابرات

طرح یلدای رایتل

رایتل به مناسبت شب یلدا برای مشترکین خود  3 بسته معرفی کرده است و علاقمندان از  23 آذر تا اول دی برای خریداری این طرح‌ها فرصت دارند. در ادامه به توضیح این 3 بسته یلدای رایتل‌ می‌پردازیم:

  1. بسته 5 گیگابایتی به مدت 5 روز و با قیمت 5000 تومان
  2. بسته 42+42 گیگابایتی به مدت 180 روز و با قیمت 69000 تومان
  3. بسته 74 گیگابایتی به مدت 365 روز و با قیمت 109000 تومان

توجه داشته باشید که هر شماره رایتل تنها یک‌بار مجاز به خرید بسته 5 روزه و یکی از بسته‌های تخفیف‌دار یلدا خواهد بود، همچنین برای خرید این بسته‌ها تنها کافی است کد دستوری #260* را شماره گیری کنید.  

طرح یلدای مخابرات 

با توجه به صحبت‌های مهندس صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، به‌منظور استفاده تمام مشتریان از خدمات شرکت مخابرات ایران در شب یلدا، تمام مکالمات تلفن ثابت به تلفن ثابت درون شبکه ای از ساعت 20 روز شنبه 30 آذر تا ساعت 8 صبح روز یکشنبه اول دی‌ به‌صورت رایگان برای تمام مشترکین در سراسر کشور محاسبه می‌شود.

از طرفی دیگر برای مشترکین اینترنت شرکت مخابرات نیز سه بسته اینترنت با تخفیف ویژه شب یلدا طراحی‌ شده که به مدت 10 روز از جمعه 29 آذر تا دوشنبه 9 دی‌ به فروش می‌رسد. 

بسته‌های اینترنت یلدای مخابرات شامل: "بسته ویژه اول با میزان ترافیک بین‌الملل 2 گیگابایت به قیمت هزار و نهصد تومان" ، "بسته ویژه دوم با میزان ترافیک 5 گیگابایت و باقیمت سه هزار و هفتصد و پنجاه تومان" و "بسته سوم با میزان ترافیک 10 گیگابایت به قیمت پنج هزار و پانصد تومان" با مدت زمان مصرف یک روزه می‌باشد.

توجه داشته باشید که  فروش بسته‌های ویژه از روز جمعه 29 آذرماه آغاز می‌شود.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!