سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، پس از قطعی دو هفته‌ای اینترنت همراه در کشور اپراتورها برای جبران خسارت‌های وارد شده به مشترکین خود بسته‌های  مختلفی در نظر گرفتند. در ادامه می‌توانید بسته‌های هدیه ‌ی که برای شما توسط ایرانسل و همراه اول در نظر گرفته شده  را ببینید

ایرانسل

ایرانسل پس از وصل شدن اینترنت برای جبران خسارت‌های مشترکین خود به تمامی مشترکان، یک گیگابایت اینترنت رایگان اختصاص داده است. شما می‌توانید با استفاده از کد دستوری  #98* این بسته را فعال کنید. علاوه بر این این هدیه برای مشترکان اینترنت پرسرعت ثابت یا TD-LTE نیز از طریق نرم افزار کاربردی "ایرانسل من" به نشانی irancell.ir/myirancell در دسترس است.

ارائه بسته‌های اینترنتی جبرانی توسط همراه اول و ایرانسل

از طرفی دیگر مشترکینی که بسته های اینترنتی داشتند و به دلیل قطعی اینترنت بسته‎های آنها تمام شد نتوانستند از آن استفاده کنند به همان تعداد روز به مشترک وقت داده می شود، همچنین  مشترکانی که از قبل بسته‌های اینترنت فعال داشته‌اند و هنوز مهلت استفاده آن‌ها تمام نشده، می‌توانند 10روز بیشتر از بسته‌های خود استفاده کنند.

همراه اول

همراه اول نیز همچون ایرانسل یک بسته هدیه اینترنت برای کلیه مشترکان دائمی و اعتباری خود در نظر گرفته که قابلیت فعالسازی آن با تمامی بسته‌های اینترنت فعال وجود دارد. این بسته هدیه همراه اول، یک گیگابایت حجم و پس از فعالسازی تا 24 ساعت مهلت استفاده دارد. تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و سیم کارت انارستان می‌توانند این بسته رایگان را فقط یک بار و با شماره گیری "ستاره 98 ستاره 1 مربع" دریافت کنند.

گفتنی است علاوه بر یک گیگ برای مشترکانی که در ایام قطع اینترنت بسته دیتا داشته اند، همراه اول طرح جبرانی ویژه ای در نظر گرفته است؛ در این طرح جبرانی، به مشترکان دارای انواع بسته های اینترنت، بسته ای رایگان متناسب با مشخصات بسته از منظر زمانی و حجمی اختصاص داده می شود که جزییات آن از طریق پیامک به اطلاع ایشان خواهد رسید.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!