سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

اتصال اینترنت در کشور به حالت عادی بازگشت

اتصال اینترنت در کشور به حالت عادی بازگشت

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۹/۲ تعداد بازدید: 823

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، در حالی که یک هفته از قطع اینترنت در کشور می‌گذرد از روز 5شنبه در برخی از استان‌های کشور اینترنت به حالت عادی برگشت تا آنکه دقایقی پیش اینترنت خانگی شهر تهران نیز متصل شد.

اتصال اینترنت در کشور به حالت عادی بازگشت

طبق آخرین اطلاعات ثبت شده در سایت NetBlocks در حال حاضر میزان اتصال اینترنت در ایران به بیش از 64 درصد رسیده است در حالی که طی هفته گذشته این عدد 5 درصد بوده است.

از آنجایی که به علت قطع بودن یک هفته‌ای اینترنت در کشور بسیاری از مشترکین قادر به استفاده از بسته‌های خود نبودند محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات گفت: به علت قطعی یک هفته‌ای اینترنت به اپراتورها ابلاغ شده مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت اعتبار بسته‌ها اضافه کنند.

علاوه بر این سیدمجید صدری، مدیر عامل شرکت مخابرات ایران نیز ضمن اشاره به مشکلات ایجادشده برای اینترنت بین‌الملل و قطع شدن دسترسی کاربران گفت: در چند روز گذشته اختلالاتی در حوزه اینترنت وجود داشت و مشترکان ما در این رابطه متضرر شدند. ما برای آنکه بتوانیم بخشی از این ضرر و زیان پیش آمده برای مشترکان را جبران کنیم، اقداماتی انجام دادیم.

وی ادامه داد: همواره در صورتی که مشترکان از حجم مصرف منصفانه خود تا پایان ماه استفاده نکنند، FUP  آن‌ها صفر می‌شود، اما در این شرایط برای اینکه مشترکان متضرر نشوند، مانده FUP آنها را به ماه جاری انتقال دادیم تا بتوانند از باقیمانده حجم خود در این ما هم استفاده کنند، همچنین 10 روز به مدت اعتبار قرارداد تمام مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات افزوده می‌شود.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!