سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، در طول چند روز گذشته محمدجود آذری جهرمی با اعلام سامانه جدیدی به مردم وعده داد که می‌توانند با استفاده از این سامانه از اسامی شرکت‌های ارزش افزوده که در چند سال اخیر از مردم کلاهبرداری کرده بودند، باخبر شوند.

2 میلیون و 800 هزار نفر از ستاره 800 ستاره 6 مربع استعلام گرفتند

امروز در حالی که دو روز از اعلام کد دستوری  "ستاره 800 ستاره 6 مربع" می‌گذشت، وزیر ارتباطات اعلام کرد: طی یک شبانه روز، 2 میلیون و 600 هزار مشترک موبایل برای مبالغی که طی 3 سال بابت خدمات ارزش افزوده پرداخت کرده اند، استعلام گرفتند.

آذری جهرمی ارزش بازار خدمات VAS را حدود 2600 میلیارد تومان برآورد می کند و به دلیل مشکلاتی از جمله کلاهبرداری و سوءاستفاده از ناآگاهی کاربران که توسط خدمات دهندگان ارزش افزوده ایجاد شده، قصد دارد این خدمات را پایان دهد.

وی دلیل تعطیلی بازار کسب و کارهای ارزش افزوده را اجحاف حقوق کاربران و تخلف و کلاهبرداری شرکتهایی عنوان کرده که این بازار را در اختیار گرفته اند و تاکید دارد که مهمترین موضوع در برخورد با VAS ، حق الناس است که از سوی این شرکتها نادیده گرفته می شود.

بررسی‌ها نشان می دهد که از روز گذشته پاسخ استعلام کد دستوری اعلام شده به بسیاری از مشترکان اپراتورها، پیامک نشده و امکان دریافت جزئیات مبالغ پرداختی مشترکان نیز با اختلال همراه است. نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!