سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


 به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت، وزیر ارتباطات در آخرین پست توییتر خود گفت: "امشب شب تلخی برای کلاهبرداران است! پول‌هایی که برای شرکت‌های ارزش افزوده در این چند سال از شما اخذ شده را با #6*800* می‌توانید ببینید. شکایتی هم داشتید لطفا از طریق پیامک به 8007 بفرستید. کاملا رایگان. برای خانواده نیز انجام دهید."

خدمات ارزش افزوده نیز همچون پیامک‌های تبلیغاتی جز مواردی است که چندین سال موجب نارضایتی و شکایت کاربران زیادی شده است. وزارت ارتباطات مدت زیادی است که تمام تلاش خود را برای جلوگیری از کلاهبرداری‌های بیشتر شرکت‌های ارزش افزوده از مشترکین تلفن همراه انجام می‌دهد.

اسامی شرکت های ارزش افزوده برای مشترکین پیامک می شود

شکایت و نارضایتی مردم از شرکت‌های ارزش افزوده از زمانی شروع شد که بسیاری از افراد پس از آن که قبض موبایلشان را دریافت می‌کردند با مبلغی به نام "خدمات محتوایی" یا "خدمات ارزش افزوده" روبرو می‌شدند، در حالی که نمی دانستند برای چه خدماتی مجبورند چند ده هزار تومان پرداخت کنند!!

خدمات ارزش افزوده موبایل به نفسه سرویس‌های بسیار مفید و جذابی هستند که در سراسر دنیا مرسوم بوده و مخاطبان بسیار زیادی هم دارند اما به شرطی که با اجازه و اطلاع و آگاهی کامل کاربر باشند. هزینه این سرویس‌ها هم با یکدیگر متفاوت است و از پیامکی 50 یا 60 تومان شروع شده و برخی سرویس‌های روزانه حتی به چندین هزار تومان هم می‌رسد.

اواخر مهر 98 قرار بر این شد که اسامی شرکت‌های ارسال کننده پیام‌های ارزش افزوده، برای مشترکین فرستاده شود، اما پس از شکایتی که شرکت‌های ارزش افزوده به دادستانی کل کشور ارائه کردند، معاون دادستان کل از اپراتورها خواست تا این پیامک را ارسال نکنند، اما با این تفاصیل به نظر می‌رسد پس از مدت‌ها که جهرمی از پایان کار شرکت های VAS و خدمات ارزش افزوده حرف می‌زد، این بار برای همیشه این مسئله را حل خوهد کرد.

جهرمی در خصوص شرکت های ارزش افزوده چنین گفت: "شرکت‌هایی که در بازار 2600 میلیارد تومانی هستند اما هیچ‌کس اسم یکی از آنها را نمی‌شناسد. مگر می‌شود در بازار 2600 میلیارد تومانی سالانه، مردم حتی یک بازیکن اصلی در این عرصه را نشناسند. زمانی که از مبارزه با کلاهبرداری‌های خدمات ارزش افزوده صحبت کردیم، طرفداران این خدمات اعلام کرده‌اند 30 هزار شغل با پایان ارزش افزوده از بین خواهد رفت. اگر واقعا این تعداد شغل ایجاد شده، چطور هیچ‌کدام از مردم حتی نام یکی از این شرکت‌های ارزش افزوده را نمی‌دانند؟نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!