سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

وب‌سایت ثبت دامنه Web.com مورد حمله هکرها قرار گرفت

وب‌سایت ثبت دامنه Web.com مورد حمله هکرها قرار گرفت

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۸/۱۱ تعداد بازدید: 588

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند و بر اساس جدیدترین اخبار مربوط به اینترنت و دامنه در دنیا، دو دامنه به نام‌های  NetworkSolutions.com و Register.com که مربوط به وب سایت web.com هستند توسط هکرها مورد حمله قرار گرفتند.

وب‌سایت ثبت دامنه Web.com مورد حمله هکرها قرار گرفت

در واقع از آجایی که هک سایت یک تهدید بسیار مهم در حوزه تجارت آنلاین تلقی می‌شود و در آخرین حمله‌ای که به سایت web.cim صورت گرفته اطلاعاتی همچون نام، آدرس، شماره موبایل، آدرس ایمیل و اطلاعات مربوط به دارندگان اکانت در معرض دسترسی قرار گرفته اند،  Web.com  از مشتریان خود خواسته که هرچه سریع تر نسبت به تغییر پسوردهای خود اقدام کنند و همزمان یادآور شده که پسورد مربوط به اکانت‌ها رمزگذاری می‌شوند و در نتیجه احتمال آسیب پذیری شان بسیار اندک است.

یکی از نکات مهمی که در بحث هک وب سایت web.com وجود دارد این است که یک هکر با هک یک دامین و تغییر نام آن می‌تواند به راحتی کنترل آن سایت را بدست بگیرد.

در واقع هر وب سایتی یک آدرس IP مشخصی دارد که با هکرها با بدست آوردن اطلاعات صاحب دامنه کنترل همه چیز را در دست می‌گیرند. به عنوان مثال چندی پیش هکرها توانستند ثبت کننده نام دومین بانک برزیل را هک کنند و کاربران این وبسایت را به سایت‌های مشابهی ری دایرکت کردند و اطلاعات مهم آنها را به سرقت بردند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!