سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

کد دستوری 2020 برای مشترکین ایرانسل راه اندازی شد

کد دستوری 2020 برای مشترکین ایرانسل راه اندازی شد

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۸/۹ تعداد بازدید: 790

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند و به نقل از سید محمد صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، از این پس مشترکین ایرانسل نیز همچون مشترکین همراه اول می‌توانند از خدمات کد دستوری #2020*  شرکت مخابرات استفاده کنند.

کد دستوری 2020 برای مشترکین ایرانسل راه اندازی شد

سامانه USSD  شرکت مخابرات ایران با شناسه #2020* از بهمن ماه سال 97 آغاز به کار کرد و از آن پس همه مشتریان در سراسر کشور با این کد دستوری می‌توانستند از کلیه خدمات حوزه تلفن ثابت همچون دایری سرویس‌ها، ثبت شکایات و ثبت‌نام اینترنت پرسرعت بهره‌مند شوند.

اما از زمانی که قبض‌های کاغذی برای مشترکین تلفن همراه حذف شده است از این پس می‌توانند قبض‌های میان دوره و پایان دوره خود را با این کد USSD پرداخت کنند، علاوه بر این، کاربرانی که هنوز پیامک قبض دریافت نمی‌کنند از این طریق این کد شماره همراه خود را ثبت کنند. 

در حال حاضر خدماتی همچون اعلام خرابی تلفن ثابت و پیگیری آن، امکان خرید شارژ برای تلفن‌های همگانی و تلفن‌های پیش پرداخت روستایی و در بخش خدمات اینترنت، اطلاع از مانده حجم و خرید ترافیک اضافه از طریق کد ستاره 2020 مربع امکان پذیر است و کارشناسان در تلاش هستند تا به زودی امکانات دیگری همچون پیش ثبت نام تلفن ثابت، ADSL و اطلاع‌رسانی از جشنواره‌ها نیز به امکانات آن اضافه شود.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!