سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

چین بیشترین تعداد از کاربران 5G را دارد

چین بیشترین تعداد از کاربران 5G را دارد

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۸/۱ تعداد بازدید: 353

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، پیش بینی می شود تا 5 سال آینده تعداد کسانی که در دنیا از اینترنت نسل 5G استفاده می‌کنند به 1.6 میلیارد کاربر برسند و انتظار می رود بیشترین کاربران نسل 5G مربوط به کشور چین باشند.

چین بیشترین تعداد از کاربران 5G را دارد

با توجه به بررسی‌های انجام شده انتظار می رود که 85 درصد جمعیت چین تا سال 2025 از تلفن همراه استفاده کنند که 88 درصد از این مشترکین گوشی‌های هوشمند خواهند داشت، همچنین 36 درصد از این افراد یعنی تقریبا 600 میلیون نفر  کاربر نسل 5G خواهند بود.

با توجه به گفته های GSMA یا مجمع بین‌المللی صنعت تلفن همراه، ما امیدواریم شبکه تلفن همراه در چین سایر نقاط جهان را هم تشویق کند و نسل بعدی خدمات هوش مصنوعی را به وجود آورد.

در ادامه یکی از تحلیلگران بانک سرمایه گذاری گلدمن ساچز نیز شرکت هوآوی چین را یکی از تاثیرگذارترین شرکت ها در صنعت 5G می داند. زیرا هوآوی اولی تماس تلفنی 5G را برقرار کرد و همچنین اولین پایانه 5G را در 2018 بنا نهاد.

این شرکت فناوری که در حال حاضر در جنگ تجاری چین و آمریکا گیر افتاده، گزارش داد سهم جهانی آن از تجهیزات مخابراتی در نیمه اول سال میلادی جاری تا 28.1 درصد افزایش یافته بود. هواوی جلوتر از رقیبان جهانی خود در بازار 5G است و بیش از 60 قرارداد تجاری 5G تا به امروز امضا کرده است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!