سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند و با توجه به آخرین بررسی‌های انجام شده توسط سازمان تنظیم مقررات در خصوص میزان رضایت مشترکین از اپراتورها نشان می‌دهد که هر ماه میزان رضایت مشترکین از اپراتورها افزایش یافته است.

سازمان تنظیم مقررات با استفاده از نظرات و شکایت‌های ثبت شده در سامانه 195 نموداری را طراحی کرده است که از طریق آن می‌توان میزان رضایت و شکایت هر اپراتوری را به تفکیک ماه‌های مختلف در آن دید.

آیا مشترکین از خدمات اپراتورهای تلفن همراه راضی هستند؟

با توجه به نمودار همراه اول مشخص شده است که بیش‌ترین شکایت مشترکین از شرکت همراه اول مربوط به عدم آنتن دهی، عدم دسترسی به شبکه پرسرعت (3G و 4G) و پیامک متنی است. در کل از مجموع  1428  شکایت ثبت‌شده در بازه شهریورماه 893 مورد (حدود 63 درصد) رسیدگی‌ شده است.

علاوه بر این با توجه به نتایج بدست آمده تعداد کل شکایت‌های ثبت‌شده از شرکت همراه اول در بازه شهریورماه نسبت به مردادماه سال جاری شش درصد کاهش داشته است.

از طرفی تعداد کل شکایت‌های ثبت‌شده از شرکت ایرانسل در بازه شهریورماه نسبت به مردادماه سال جاری تغییر محسوسی نداشته است. بیش‌ترین شکایت مشترکین از شرکت ایرانسل مربوط به خدمات مالکیت و سیم‌کارت،‌ پیامک متنی، عدم آنتن‌دهی و عدم دسترسی به شبکه پرسرعت 3G و 4G است. از مجموع 888 شکایت ثبت‌شده در بازه شهریورماه 586 مورد یعنی حدود 66 درصد رسیدگی شده است.

در بررسی‌های انجام شده در رابطه با شرکت مخابرات نیز مشخص شد که بیشترین شکایت مشترکین از شرکت مخابرات ایران مربوط به پشتیبانی، ارائه خدمات و عدم پاسخگویی مناسب به مشترکین می‌باشد. در کل از مجموع 1563 شکایت ثبت‌شده در بازه شهریورماه 1067 مورد (68.3 درصد) رسیدگی شده است.

گفتنی است تعداد کل شکایت‌های ثبت‌شده از شرکت مخابرات ایران هم در بازه شهریورماه نسبت به مردادماه سال جاری، تغییر چندانی نداشته است.

رایتل تنها اپراتوری است که تعداد شکایت‌های ثبت‌شده شهریور ماه آن از مرداد بیشتر است. در واقع در شهریور میزان شکایت‌های مشترکین رایتل 29.5 درصد افزایش یافته است. از طرفی بیش‌ترین شکایت مشترکین از شرکت رایتل مربوط به خدمات مالکیت و سیم‌کارت بوده است. از مجموع 294 شکایت ثبت‌شده در بازه شهریورماه 218 مورد یا 74.2 درصد رسیدگی شده است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!