سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

آیا تعرفه‌های همراه اول در اربعین 98 کاهش یافته است؟

آیا تعرفه‌های همراه اول در اربعین 98 کاهش یافته است؟

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۷/۱۶ تعداد بازدید: 314

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، با توجه به آغاز مراسم هر ساله اربعین ، امسال نیز همچون سال‌های گذشته زائران زیادی برای زیارت راهی کربلا و کشور عراق می‌شوند، به همین مناسبت همراه ول تمامی تعرفه‌های تماس، دریافت و اینترنت خود را از تاریخ 16 مهر تا 4 آبان کاهش داده  است.

 پیش از این، تعرفه هر دقیقه مکالمه با ایران 4500 تومان، دریافت مکالمه دقیقه ای 3000 تومان، ارسال پیامک 1500 تومان و هر مگابایت اینترنت همراه 2300 تومان بود  که با توجه به تخفیف های در نظر گرفته شده، تعرفه هر دقیقه مکالمه با ایران 4500 تومان، دریافت مکالمه دقیقه ای 3000 تومان، ارسال پیامک 1500 تومان و هر مگابایت اینترنت همراه 2300 تومان شده است.

آیا تعرفه‌های همراه اول در اربعین 98 کاهش یافته است؟

 با نزدیک شدن به اربعین حسینی، اپراتور اول ظرفیت شبکه نسل دو، سه و چهار خود را برای مکالمه و اینترنت، در پایانه های مرزی افزایش داده و تدابیر ویژه ای را برای این مراسم در نظر گرفته است.

همراه اول برای ارائه خدمات ارتباطی هرچه بهتر به زائران، در پایانه های مرزی خسروی، مهران، شلمچه و چذابه، ظرفیت سایت های BTS خود را نسبت به اربعین سال گذشته افزایش داده و نیز قرار است در این پایانه ها، سرویس وای فای رایگان ارائه گردد.

مانیتورینگ شبکه به صورت 24 ساعته و بهینه سازی تمام مسیرهای منتهی به پایانه های مرزی از جمله اقدامات همراه اول برای مراسم پیاده روی اربعین امسال است.

همراه اول با اعزام کارشناسان خود به کشور عراق، در 13 نقطه شامل 2 نقطه در شهر نجف، 5 نقطه در شهر کربلا و 6 نقطه در مسیر پیاده روی اربعین، پاسخگوی مشکلات و سوالات مشترکان خواهد بود. همچنین همراه اول در مرزهای خروجی خسروی، مهران، چذابه، شلمچه و فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) نسبت به ارائه خدمات و راهنمایی زائران برای استفاده صحیح از خدمات ارتباطی اقدام خواهد کرد.

در اربعین امسال همراه اولی ها می توانند با استفاده از سرویس رایگان اعلام وضعیت، بدون نیاز به اینترنت از طریق شماره گیری "ستاره 7272 مربع" وضعیت خود را در سیستم ثبت کرده تا دیگر زائران و آشنایان بتوانند از وضعیت شان در هر لحظه مطلع شوندنظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!