سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند،  با توجه به آغاز ایام اربعین تعداد زیادی از مردم برای زیارت به کشور عراق می روند به همین دلیل وزارت ارتباطات برای راحتی زوار، از تمامی ظرفیت خود برای ارتباط رسانی به زائران اربعین استفاده می‌کند.

طبق صحبت‌های جمال هادیان سخنگوی وزارت ارتباطات، جهرمی یکی از مشاورانشان را مسئول پیگیری مسائل ارتباطی اربعین کردند و امسال نیز همچون سال گذشته، تمام ظرفیت‌های فنی وزارت ارتباطات و زیرمجموعه‌های آن برای ارائه خدمات ارتباطی به زائران اربعین بسیج شده‌اند.

چند سالی است که در مناطق پرجمعیت که نیاز به اینترنت و ارتباطات سیار وجود دارد  در فاصله بین 300 تا 700 متری از سطح زمین از بالن های مخابراتی استفاده می‌شود.

گفتنی است در این پروژه از بالن به عنوان یک دکل اینترنت وای فای استفاده می‌شود که اینترنت بی سیم را در شعاع 20 کیلومتری ارائه می دهد. بالن در ارتفاع 300 متری از سطح زمین نصب می شود و اینترنت را در شعاع 20 کیلومتری دریافت و برای کاربران پخش می‌کند.

البته یکی از شروط  برای استفاده از بالن‌های مخابراتی این است که اوضاع جوی در منطقه مورد نظر خوب و مساعد باشد.

نرخ اینترنت و مکالمه با سیم کارت‌های ایرانی در ایام اربعین چقدر است؟

روز گذشته جهرمی در صفحه اینستاگرام خود از کاهش 600 تومانی تعرفه مکالمه با سیم کارت‌های ایرانی در ایام اربعین خبر داد. از طرفی نیز به زائرین توصیه شده است به جای استفاده از سیم کارت‌های ایرانی و رومینگ، سیم کارت‌های کشور عراق را تهیه کنند تا از هزینه‌هایشان کاسته شود.

با تمام این تفاصیل امروز  وزارت ارتباطات در صفحه رسمی اینستاگرام خود نرخ مکالمه و اینترنت تلفن همراه ویژه زائران اربعین که از سیم‌ کارت ایرانی استفاده می‌کنند را اعلام کرد که به شرح زیر است:

به مناسبت ایام اربعین در مناطق پرجمعیت از بالن ارتباطی استفاده می‌شودنظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!