سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

کاهش 600 تومانی تعرفه مکالمه برای زائرین کربلا

کاهش 600 تومانی تعرفه مکالمه برای زائرین کربلا

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۷/۱۳ تعداد بازدید: 418

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، با توجه به نزدیک شدن اربعین حسینی و راهی شدن بسیاری از زائرین به سمت کربلا وزارت ارتباطات پس از صحبت‌های فراوان با طرف عراقی اعلام کرد تعرفه مکالمات در عراق به ازای هر دقیقه 600 تومان کاهش یافته است.

محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود ضمن توضیح در مورد کاهش 600 تومانی تعرفه مکالمات برای کسانی که در مدت اربعین به کشور عراق سفر می‌کنند، اعلام کرد در مسیر رفت و آمد زائرین به سمت کربلا چندین مرکز ارائه‌ اینترنت پرسرعت قرار داده شد.

کاهش 600 تومانی تعرفه مکالمه برای زائرین کربلا

جهرمی اعلام کرد علاوه بر 600 تومان کاهش تعرفه مکالمات،امکان دارد که در آینده نزدیک  نرخ تعرفه کاهش بیشتری بیابد و همچنین در صورت همکاری بیشتر تعداد مراکز ارائه‌ اینترنت پرسرعت افزایش می یابد.

زائرین کربلا بهتر است از رومینگ استفاده نکنند

بسیاری از کسانی که به کشورهای دیگر سفر می‌کنند برای برقراری ارتباط با سیم کارت خود از سرویس رومینگ استفاده می‌کنند، که در بسیاری از موارد هزینه بسیار زیادی به عنوان رومینگ را باید در قبض‌های آخر ماه خود بپردازند.

به همین دلیل محمدجواد آذری جهرمی توصیه کرده است کرد به جز در موارد ضروری از خدمات رومینگ به ویژه رومینگ اینترنت استفاده نکنند چراکه هزینه رومینگ بسیار بالا است.

از طرفی دیگر قیمت سیم کارت عراقی در ایران گران تر است به همین دلیل جهرمی توصیه کرد که زائرین سیم کارت‌های مورد نیاز خود را از داخل کشور عراق تهیه کنند.

در ادامه جهرمی در خصوص اینترنت رایگان برای موکب‌ها هم چنین گفت:  شرکت‌های عراقی برای برخی موکب‌های بزرگ در مسیر راه که اطلاع رسانی می شود اینترنت رایگان در نظر گرفتند. ظرفیت شبکه ارتباطی عراق در مسیر نجف به کربلا با تلاش اپراتورهای عراقی دو برابر شده است.

گفتنی است یک سازمان مردم نهاد امسال نرم افزار و اپلیکیشنی در خصوص راهنمای زائر تهیه کرده که مراسم رونمایی از آن امروز (جمعه) برگزار شد و اطلاع رسانی درباره کارکرد این نرم افزار نیز به زودی انجام می‌شود.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!