سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

مینا مهرنوش سرانجام به سمت مدیرعاملی رایتل در آمد

مینا مهرنوش سرانجام به سمت مدیرعاملی رایتل در آمد

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۶/۲۵ تعداد بازدید: 618

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، مینا مهرنوش که چندی پیش در تاریخ دوم شهریور ماه 98 از طرف هیت مدیره به عنوان مدیرعامل معرفی شده بود اما مورد تایید قرار نگرفت، تا آن که امروز به عنوان مدیرعامل این اپراتور منصوب شده و و به صورت رسمی کار خود را در این شرکت آغاز کرد.

مینا مهرنوش سرانجام به سمت مدیرعاملی رایتل در آمد

ماه گذشته پس از استعفای مدیرعامل رایتل، مینا مهرنوش از طرف یکی از رسانه‌های کشور به عنوان مدیرعامل جدید رایتل معرفی شد واین  در حالی بوده است که رسانه های معتبر کشور این خبر را منتفی عنوان کردند و گفتند:  موضع اصلی ما زمانی است که از طریق رسانه‌ خودمان خبری را اطلاع دهیم و اینکه برخی رسانه‌ها گمانه‌هایی می‌زنند به ما ربطی ندارد که بخواهیم موضع‌گیری کنیم. در این مورد هم اگر اتفاقی بیافتد از طریق رسمی اعلام می‌کنیم.

محمدجواد آذری جهرمی نیز پس از خبر ابتدایی انتصاب مهرنوش به عنوان مدیرعامل رایتل به آن واکنش نشان داد و گفت: این پیشنهاد با ما مطرح شده است.  به دلیل اینکه شرکت رایتل امروز به لحاظ سهم بازار و وضعیت مالی شرایط مناسبی نسبت به سایر  شرکت ها ندارد و نیاز به سرمایه گذاری جدی از  سمت سرمایه‌گذار دارد و همینطور نیازمند به حرکت جدی برای بازیابی خودش دارد، مقداری نگرانی داریم. طبیعتا این گزینه را با مطرح کردند. در بررسی های اولیه سازمان تنظیم مقررات در رابطه با اینکه  ایا ایشان توانمندی لازم برای این کار را دارند مقداری نگرانی وجود دارد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!