سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

دلیل قطع شدن یکباره آنتن سیم کارت‌های رایتل چیست؟

دلیل قطع شدن یکباره آنتن سیم کارت‌های رایتل چیست؟

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۶/۲۳ تعداد بازدید: 922

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، حدودا از ساعاتی پیش به یک باره دسترسی به وب‌سایت رایتل قطع شده و کسانی که از سیم کارت این اپراتور استفاده می کردند گفته اند آنتن‌ سیم کارت‌ها قطع شده و امکان استفاده از آن وجود ندارد.

در لحظات اول هیچ اطلاعاتی از دلیل این قطعی و از دسترس خارج شدن سیم کارت‌های رایتل توسط مسوولین رایتل داده نشد، تا آن که سعید کریم‌زاده سرپرست اپراتور رایتل، با اشاره به قطعی حدود سه ساعته اینترنت و از دسترس خارج شدن سایت این اپراتور گفت: این قطعی در عملیات مربوط به اجرای طرح مشترک تقویت فیبر در پروژکشن موجود در خطوط مترو تهران اتفاق افتاده است. 

دلیل قطع شدن یکباره آنتن سیم کارت‌های رایتل چیست؟

او در خصوص قطعی یکی از این جریان‌های فیبر‌ی گفت: هم مترو در آنجا عملیات پیمانکاری داشت و هم شرکت رایتل در حال اقداماتی برای تقویت و ارتقای سطح کیفیت شبکه بود و در جریان این اقدامات ما شاهد قطعی حدود سه ساعته در شبکه اینترنتی رایتل بودیم و این مشکل مربوط به حوزه دیتا بود و در موضوع مکالمات شاهد مشکل خاصی نبودیم.

کریم‌زاده همچنین با اشاره به اینکه از حدود ساعت 14 این مشکل برطرف خواهد شد، گفت: این موضوع مربوط به طرح محافظت پروژه فیبری بود که در شبکه مترو داشتیم.

سرپرست شرکت رایتل در پایان گفت: مشترکانی که از کُر (هسته) مرکزی تهران سرویس می‌گرفتند دچار مشکل شدند و آن قبیل مشترکانی که از کُر (هسته) مرکزی اصفهان سرویس ‌دهی می‌شدند، دچار قطعی اینترنت در سیم‌کارت‌هایشان نبودند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!