سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

تعرفه مکالمات در اربعین صفر می‌شود

تعرفه مکالمات در اربعین صفر می‌شود

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۶/۱۳ تعداد بازدید: 1103

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند و به نقل از محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، قرار است طبق مذاکراتی که کشورمان با کشور عراق در مورد مکالمات میان دو کشور دارد، اربعین امسال تمامی تماس‌ها و مکالمات میان دو کشور رایگان باشد.

تعرفه مکالمات در اربعین صفر می‌شود

جهرمی امروز 13 شهریور 98  ضمن حضور در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت:  تهیه و توسعه زیرساخت‌های ارتباطی برعهده اپراتورهای عراقی است. همچنین تیم مذاکراتی ما هفته آینده پس از تاسوعا و عاشورا عازم عراق خواهند شد تا پیگیر موضوعات شوند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد: سیگنال‌های اولیه مثبت است اما تا روی کاغذ بیاوریم، باید این مذاکرات ادامه داشته باشد تا بتوانیم به نتیجه برسانیم.  

وی تصریح کرد: بحث بهبود مسیر ارتباطی و توسعه شبکه مدنظر بوده است، البته سال پیش نسبت به سال‌های گذشته بهتر شده است.

آذری جهرمی در پاسخ به سوالی در خصوص تحریم حوزه صنعت فضایی ایران، گفت: می‌گفتند شخصی رفت گواهینامه بگیرد و مرتبا امتحان می‌داد و قبول نمی‌کردند و سپس سوار ماشین شد و پلیس گفت گواهینامه؟ او نیز گفت مگر گواهینامه دادی که می‌خواهی؟ حال امروز آمریکایی‌ها در عرصه صنعت فضایی چه چیزی به ما داده بودند که حالا بخواهند ما را تحریم کنند؟ این تحریم‌ها به درد خودشان می‌خورد.  نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!