سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

تبدیل سیم کارت اعتباری همراه اول به دائمی

تبدیل سیم کارت اعتباری همراه اول به دائمی

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۶/۱۲ تعداد بازدید: 789

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، همراه اول در طرح جدیدی که از امروز 11 شهریور 98 راه اندازی کرده است، این امکان را به مشترکین خود داده است تا سیم کارت‌های اعتباری خود را که 6 ماه از زمان راه‌اندازی آن گذشته است را به سیم کارت دائمی تبدیل کنند.

تبدیل سیم کارت اعتباری همراه اول به دائمی

در واقع مشترکین همراه اولی که می‌خواهند با همان شماره سابق خود سیم کارت دائمی داشته باشند تنها کافی است به همراه  کارت ملی و سیم کارت به فروشگاه‌ها، مراکز تلفن ثابت و نمایندگی‌های این اپراتور مراجعه کنند و با پرداخت 100 هزار تومان که 36 هزار تومان آن بابت تضمین پرداخت است سیم کارت خود را به دائمی تبدیل کنند.

گفتنی است در صورتی که اعتبار موجود در سیم کارت اعتباری بیش از هزینه تبدیل شماره تلفن همراه باشد، مبلغ مازاد در نخستین دوره صورتحساب به حساب بستانکاری مشترک انتقال خواهد یافت، همچنین اگر سیم کارت اعتباری مشترک بسته خاصی داشته باشد که هنوز اعتبار آن تمام نشده است، طرح مورد نظر به سیم کارت دائمی منتقل می‌شود.

البته اعتبار هدیه انواع شارژ اعم از شارژ فوق العاده، جوانان و بانوان و همچنین سرویس چتر اضطراری، جمعه‌های رویایی و بسته‌های ترکیبی دلخواه به شماره تلفن همراه دائمی منتقل نخواهد شد. 

از دیگر قوانین تبدیل سیم کارت اعتباری همراه اول به دائم این است که فرد مذکور پس از تبدیل سیم کارت خود به هیچ وجه نمی‌تواند دوباره آن را به اعتباری بازگرداند و از طرفی تا شش ماه امکان انتقال (فروش) سیم کارت دائمی خود را ندارد.نظرات
Comments
همنام
0
0

بهتر است امکان تبدیل موقت دائمی به اعتباری هم فراهم شود گاهی شخص مثلا میخواهد سیمکارت ۹۱۲ خود را در اختیار کودک یا کارمند خود قرار دهد و بیم آن دارد که با صورتحساب هنگفت مواجه شود

169 روز پیش قبل

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!