سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

قبض‌های برق و تلفن ثابت از مهرماه حذف می‌شود

قبض‌های برق و تلفن ثابت از مهرماه حذف می‌شود

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۶/۳ تعداد بازدید: 4574

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، از مهرماه امسال شرکت مخابرات کشور تصمیم دارد قبوض کاغذی مربوط به تلفن ثابت را حذف کند.

ممکن است برایتان بارها اتفاق افتاده باشد که قبض‌های آب، برق، تلفن یا گاز به دستتان نرسیده باشد یا به اشتباه، به خانه همسایه رفته باشد. این موارد البته پر تعداد نیستند، اما اتفاق می‌افتند. افزون بر این، این قبض‌ها هم به دلیل مصرف کاغذ برای محیط زیست ضرر دارند و هم صدور آن‌ها به شرکت‌های خدماتی هزینه وارد می‌کند، حتی محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از صرفه‌جویی 1440 میلیارد تومانی حذف این قبوض برای کشور خبر داده بود.

قبض‌های برق و تلفن ثابت از مهرماه حذف می‌شود

به عنوان مثال: هزینه متوسط صدور هر قبض گاز، 47 تومان است. تعداد قبوض صادر شده در هر دوره 3 میلیون و 300 هزار تومان است، که این یعنی در هر دوره بیش از 155 میلیون تومان هزینه صدور این قبوض می‌شود. 

توجه داشته باشید پس از حذف قبض تلفن ثابت مشترکین می‌توانند برای اطلاع از مبلغ صورتحساب پایان دوره و به روز تلفن خود می‌توانند با شماره (2000) تماس بگیرند و از همان طریق نیز بدهی خود را پرداخت کنند.

همچنین مشتریان به منظور آگاهی از کارکرد تلفن ثابت و پرداخت صورتحساب می‌توانند از طریق کد دستوری #2020* (از طریق تلفن همراه) و سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir نیز اقدام کنند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!