سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، شاتل موبایل پلاس جز مناسب‌ترین و کم هزینه‌ترین بسته‌هایی است که سیم کارت‌های شاتل در اختیار مشترکین خود قرار می‌دهند.

شاتل موبایل با هدف کاهش هزینه‌های مشترکین و عرضه اقتصادی‌ترین و به‌صرفه‌ترین خدمات ارتباطی تلفن همراه، برای اولین بار در ایران، اقدام به معرفی بسته ‌های اختصاصی اینترنت مبتنی بر موقعیت با نام «شاتل موبایل پلاس» کرده است.

شاتل موبایل با بسته‌های شاتل موبایل پلاس کم هزینه‌ترین بسته‌های اینترنتی را ارئه کرده است

شاتل موبایل پلاس، سرویس جدید و نوآورانه شاتل موبایل است که بر اساس آن تمامی مشترکین سیم‌ کارت‌های این اپراتور تلفن همراه، با حضور در صدها شهر و دهستان کشور که علامت «+» روی گوشی تلفن همراه آنان و در کنار نام Shatel Mobile به عنوان سرویس‌دهنده‌ خدمات سیم ‌کارت نمایش داده شود، می‌توانند از بسته‌‌های اینترنت مقرون‌به‌صرفه شاتل موبایل پلاس استفاده کنند.

گفتنی است، بسته‌‌های شاتل موبایل پلاس پیش از این به صورت بسته ‌های هدیه به همراه برخی از بسته‌‌های عادی شاتل موبایل به مشترکین عرضه شده بود و اکنون با توجه به استقبال مشترکین و توسعه مناطق تحت پوشش این خدمات، در طرحی ویژه، بسته‌‌های شاتل موبایل پلاس به صورت جداگانه و در قالب مقرون‌به‌صرفه‌ترین بسته‌های اینترنت کشور در اختیار مشترکین قرار گرفته است.

در پایان توجه داشته باشید مشترکین برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص بسته‌‌های شاتل موبایل پلاس، آخرین نقشه‌ مناطق تحت پوشش شاتل موبایل پلاس، می‌توانند به وب‌سایت شاتل موبایل مراجعه کنند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!