سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند و به نقل از سیدمجید صدری  مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، به منظور قدردانی از همراهی و وفاداری مشتریان شرکت، بسته‌های فوتون عیدانه با حجم و زمان‌های استفاده متغیر، قابل فعال سازی برای تمام مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران است.

توجه داشته باشید که بسته های عیدانه شرکت مخابرات از ساعت 24 روز شنبه 19 مرداد ماه برای تمام مشتریان اینترنت باند پهن شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور، فعال شده و تا ساعت 24 روز جمعه اول شهریور ماه ادامه می‌یابد.

با توجه به صحبت های صدری سرویس‌های فوتون عیدانه 5 گیگ به قیمت 5 هزار تومان با زمان مصرف سه روزه و سرویس فوتون عیدانه 10 گیگ با زمان مصرف 10 روزه به قیمت 13 هزار تومان از جمله این طرح‌ها هستند، همچنین بسته فوتون عیدانه با حجم 20 گیگ به قیمت 25 هزار تومان با زمان مصرف 15 روزه و بسته فوتون عیدانه 50 گیگ با زمان مصرف 30 روزه به قیمت 60 هزار تومان، دیگر طرح‌های ویژه بسته قربان تا غدیر شرکت مخابرات ایران هستند.

مخابرات به مشترکین خود سرویس‌های عیدانه قربان تا غدیر می‌دهد

صدری بیان کرد: در سرویس‌های زمان دار کمپین رنگین نت، با فعالسازی بسته قربان تا غدیر، ترافیک ساعت عادی و ساعت خاص مشتریان، فریز شده و بسته اینترنت قربان تا غدیر 98 به صورت شبانه روزی جایگزین می‌شود.

وی افزود: با پایان حجم بسته ویژه، سرویس مشتریان به حالت اول بازمی‌گردد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!