سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، ایرانسل تعرفه‌های جدید خود را برای کسانی که در تابستان امسال برای انجام مراسم حج به مکه سفر می‌کنند اعلام کرده است و تمامی مشترکانی که به این سفر می‌روند می‌توانند از 10 تیر تا 20 شهریور از تخفیف اینترنت و مکالمه استفاده کنند.

در جدول زیر می‌توانید تعرفه مکالمه ایرانسل را ببینید

اعلام تعرفه‌های مکالمه و اینترنت ایرانسل در سفر حج سال 98
توجه داشته باشید مشترکان ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #8*1111* و یا استفاده از نرم افزار کاربردی ایرانسل من پس از فعال‌سازی رومینگ بین المللی از بسته‌های 10 مگابایت روزانه رایگان خود استفاده کنند. همچنین بسته‌های ویژه ارائه شده با شماره‌گیری کد #2*3*1111* یا از طریق نرم افزار کاربردی ایرانسل ‌من در دسترس مشترکان قرار دارند.

مشترکین می توانند طبق جدول زیر از بسته‌های اینترنتی ارائه شده در مراسم حج استفاده کنند.

اعلام تعرفه‌های مکالمه و اینترنت ایرانسل در سفر حج سال 98
مشترکان ایرانسل می‌توانند علاوه بر بهره‌گیری از تنظیمات دستی تلفن‌های همراه، برای فعال‌سازی رومینگ بین‌الملل، با شماره‌گیری کد#1*1111* از سیم‌کارت خود یا استفاده از نرم افزار کاربردی ایرانسل من سرویس رومینگ بین‌الملل خود را فعال کنند. مشترکان ایرانسل می‌توانند از نسل چهارم اینترنت همراه 4G در کشور عربستان بهره بگیرند.

همچنین این امکان برای مشترکان فراهم شده است که در صورت بروز مشکل و یا درخواست راهنمایی، با شماره‌گیری شماره  00989377110000 یا استفاده از خدمات گفت‌وگوی آنلاین با کارشناسان از طریق وبسایت ایرانسل، نرم افزار کاربردی ایرانسل من و ارسال ایمیل به نشانی الکترونیکی haj@mtnirancell.ir با مرکز پشتیبانی اختصاصی ایرانسل به صورت 24 ساعته در تماس باشند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!