سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

تعرفه رومینگ همراه اول در حج تمتع سال 98 اعلام شد

تعرفه رومینگ همراه اول در حج تمتع سال 98 اعلام شد

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۴/۱۷ تعداد بازدید: 499

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، با توجه به نزدیک شدن ایام حج 98 همراه اول تصمیم گرفته است برای راحتی  زائرین خانه خدا سیم کارت‌های خود را به همراه رومینگ در اختیار آنها قرار دهد، تا به راحتی بتوانند سیم کارت مورد نظر خود را تهیه کنند و با عزیزان خود در ارتباط باشند.

تعرفه رومینگ همراه اول در حج تمتع سال ۹۸ اعلام شد

توجه دشته باشید که روشن کردن گوشی در کشور عربستان هزینه ندارد بلکه باید با سیم کارت خود تماس برقزار کنید، همچنین  هزینه مکالمات به صورت دقیقه‌ای محاسبه می‌شود، لذا دقایق مکالمه را کامل کنید.

گفتنی است هزینه مکالمات به صورت دقیقه‌ای محاسبه می‌شود، لذا دقایق مکالمه را کامل کنید و هزینه برقراری تماس بین دو زائر برای هر یک از طرفین برابر با هزینه تماس با ایران است.

از دیگر کارهای مهم که می‌توانید انجام دهید این است که برای مدیریت و کاهش هزینه رومینگ، گزینه دانلود و به روز رسانی برنامه‌ها و تنظیمات گوشی را از حالت خودکار (Auto) خارج نمایید، و در صورت استفاده از اینترنت در مکان‌های عمومی (هتل و ...) و عدم استفاده از اینترنت سیمکارت، در تنظیمات گوشی در منوی Mobile Networks گزینه Data Roaming را غیرفعال نمایید.

در پایان باید بدانید که انتظار مکالمه (Call Waiting) و انتقال مکالمه (Call Forward) برای شما هزینه اضافه خواهند داشت.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!