سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

اینترنت ADSL در حال انقراض است

اینترنت ADSL در حال انقراض است

تاریخ درج: ۱۳۹۸/۴/۵ تعداد بازدید: 384

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند و به نقل از محمدجواد آذری جهرمی، با توجه به گزارش‌هایی که از طرف شرکت‌های اینترنتی به دست من رسیده است اینترنت ADSL در حال انقراض است.

جهرمی در پیام توئیتری خود اعلام کرد: شرکت‌های ارائه کننده خدمات اینترنت ADSL، در درخواستی مفصل، نوشته‌اند با افزایش بالای هزینه‌هایشان و کاهش تعداد مشترکینشان -که به سمت اینترنت موبایل رفته‌اند با کاهش درآمد جدی مواجه شده‌اند.

اینترنت ADSL در حال انقراض است

شرکت‌های اینترنتی در خواست افزایش 50 درصدی تعرفه‌ها را دارند

با توجه به شرایط ایجاد شده شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت درخواست کرده‌اند تعرفه آنها 50% افزایش یابد، زیرا در غیر این صورت سرویس ADSL منقرض خواهد شد    

اما در آخرین واکنش‌ها نسبت به درخواست ارائه‌دهندگان خدمات اینترنت ثابت برای تغییر تعرفه‌ها، وزیر ارتباطات در توئیتر نوشت: شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات اینترنت ADSL، در درخواستی مفصل، نوشته‌اند با افزایش بالای هزینه‌هایشان و کاهش تعداد مشترکینشان که به سمت اینترنت موبایل رفته‌اند با کاهش درآمد جدی نیز مواجهند. درخواست کرده‌اند تعرفه آن‌ها 50 درصد افزایش یابد. سرویس ADSL رو به انقراض است.

جهرمی در ادامه گفت: سرمایه گذاری کنید، تکنولوژی را به روز کنید، تولیدات داخلی استفاده کنید، کیفیت خوب ارائه کنید، برای مردم هم پرداخت هزینه سرویس خوب قابل توجیه است. منتظر برنامه‌هایشان هستیم.

وی در پایان گفت: راستی مدیریت هزینه‌ها را فراموش کردم! پرداخت عدم مدیریت صحیح هزینه‌ها از جیب مردم، قابل قبول نیست.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!