سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، همراه اول به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بسته اینترنتی جدید در نظر گرفته است، که این بسته به مدت 7 روز از افطار تا سحر برای مشترکین فعال خواهد بود.

گفتنی است بسته اینترنت سحر تا افطار دارای هدیه ترافیک رایگان نامحدود برای استفاده از اپلیکیشن آموزش جامع قرآن می‌باشد. به عبارت دیگر، ترافیک استفاده از اپلیکیشن آموزش جامع قرآن برای مشترکینی که این بسته را فعال کنند به صورت رایگان ارائه می‌شود و این ترافیک از حجم بسته مشترک کم نمی‌شود. 

فعال‌سازی بسته اینترنتی افطار تا سحر همراه اول به مناسبت ماه رمضان

توجه داشته باشید بسته اینترنت افطار تا سحر به مدت 7 روز از زمان فعال سازی آغاز می‌شود و هزینه آن 7 هزار تومان می‌باشد. مشترکین می‌توانند برای فعالسازی بسته مذکور از کد  #671 *100*  استفاده کنند.

از جمله مزایای بسته ایترتی از افطار تا سحر این است که شما می‌توانید همزمان  این بسته را با بسته‌های اینترنتی دیگر فعال کنید.

گفتنی است کدهای دستوری بسته اینترنت سحر تا افطار به شرح زیر می‌باشد:

  • فعالسازی:  # 671 *100* 
  • استعلام:  # 10*100* 
  • راهنما:  # 6719 *100*  

هدیه رمضان باشگاه فیروزه ای همراه اول

کلیه اعضای دائمی و اعتباری باشگاه فیروزه‌‎ای در ماه مبارک رمضان (17 اردیبهشت الی 16 خرداد ماه 98) فرصت دارند با شماره‌گیری کد #38*10* و انتخاب گزینه "فعالسازی هدیه رمضان"، 30 امتیازِ هدیه در باشگاه دریافت نمایند. مشترکین دائمی یا اعتباری همراه اول که عضو باشگاه فیروزه‌ای نیستند، می‌توانند از طریق مراجعه به اپلیکیشن یا پرتال همراه من به آدرس my.mci.ir در باشگاه عضو شده و 30 امتیاز هدیه را دریافت نمایند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!