سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


جلسه امضا و تبادل تفاهم‌نامه و قرارداد همکاری شرکت انتقال داده های آسیاتک و سازمان نظام پرستاری کشور برگزار شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام آسیاتک، این شرکت با محصولاتی همچون اینترنت پرسرعت ADSL2+، پهنای باند اختصاصی و اشتراکی، تلفن ثابت، سرویس‌های مبتنی بر رسانه‌های تعاملی، خدمات سرور و دیتا سنتر، میزبانی داده‌ها، دامنه و اینترنت پرسرعت TD LTE به عنوان کامل‌ترین سبد محصولات و خدمات در بین شرکت‌های صنعت شناخته می‌شود و یکی از رسالت‌های اصلی آسیاتک به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور، ارتقا سطح کیفیت زندگی مردم است و در همین راستا این شرکت تا کنون از ده‌ها پروژه در حوزه سلامت حمایت کرده است. 

همکاری سازمان نظام پرستاری و شرکت آسیاتک/جامعه پرستاری کشور از خدمات ویژه آسیاتک بهره مند می‌شوند
بر همین اساس، ارتباط با جامعه پرستاری کشور به عنوان یکی از اصلی‌ترین اقشار مرتبط با ارتقای سلامت جامعه در دستور کار آسیاتک قرار گرفت و انعقاد قرارداد با سازمان نظام پرستاری کشور، نقطه عطفی بر فعالیت‌های آسیاتک در راستای اهداف خود می‌باشد. در این راستا پرستاران محترم سراسر کشور معرفی شده از سوی سازمان نظام پرستاری کشور می‌توانند از انواع سرویس‌های متنوع اینترنت برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور با تسهیلات ویژه استفاده کنند.

اصغر دالوندی رییس کل سازمان نظام پرستاری کشور در مراسم امضا و تبادل تفاهم نامه مشترک با آسیاتک گفت: با توجه به نرخ مهاجرت جامعه پرستاری کشور، کمبود نیروی کار متخصص، عدم دسترسی کافی پرستاران مناطق دور افتاده به منابع آموزشی و همچنین تجمیع منابع اصلی در کلان شهرها، نیاز به اقدامات زیربنایی در حوزه سلامت بیش از پیش وجود دارد. 

وی افزود: بی‌شک یکی از عوامل ارتقای سطح سلامت در سراسر کشور و افزایش دانش سلامت در جامعه، شناسایی، آموزش و تربیت پرستاران زبده و متعهد است. در همین راستا شناسایی شرکت‌های فعال در زمینه تکنولوژی‌های ارتباطی برای تسهیل و سرعت بخشی در ارتباط با جامعه پرستاری آغاز و شرکت آسیاتک به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور برای این همکاری انتخاب شد. 

رییس کل سازمان نظام پرستاری کشور، تولید و انتشار آموزش‌های تخصصی به پرستاران مستقر در سراسر کشور، افزایش سطح بهداشت، ایجاد فضایی مناسب و امن برای استفاده آسان و نامحدود پرستاران از منابع آموزشی داخلی و خارجی و در نهایت ارتقا کیفیت زندگی مردم را به عنوان مهم‌ترین دستاوردهای قرارداد سازمان نظام پرستاری و شرکت آسیاتک بر شمرد و ادامه داد: پرستاران، اولین و مهم‌ترین عوامل برخورد با بیماران و حفظ جان آنها در شرایط بحرانی هستند. پرستاران نه تنها با دانش، مهارت و تخصص خود به انواع بیماری‌ها و مصدومیت‌ها رسیدگی میکنند، با سرلوحه قرار دادن منش حضرت فاطمه(س)، همواره وجدان کاری را به عنوان اصلی‌ترین موهبت شغل خود در نظر گرفته و سعی می کنند آرامش لازم را برای بیماران و خانواده‌های ایشان فراهم آورند. 

دالوندی گفت: بهره‌مندی از زیرساخت‌های مناسب و پوشش گسترده شرکت آسیاتک با حدود هفتهزار نماینده در سراسر کشور، بستر مناسبی را برای استقرار تکنولوژی‌های روز دنیا همچون تجهیز پرستاریِ درمانی و پرستاریِ خانگی به سیستم GPS و استفاده از خدمات پرستاریِ الکترونیک و همچنین افزایش سطح جمع آوری اطلاعات و ارسال به بانک جهانی بهداشت (WHO) فراهم می‌آورد و بر همین اساس، سازمان نظام پرستاری کشور نگاه کلان و طولانی مدتی به همکاری با شرکت آسیاتک به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور دارد. 

در پایان مدیر روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک نیز گفت: با توجه به برگزاری همایش استارت‌آپ‌های برتر حوزه درمان توسط معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و سازمان نظام پرستاری، شرکت آسیاتک با هدف افزایش کیفیت زندگی و سطح سلامت جامعه در صدد حمایت از این رویداد و استارت‌آپ‌های برگزیده حوزه سلامت است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!