سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به جهت تکریم جامعه کارگری کشور، شرکت آسیاتک طی قراردادی با خانه کارگر، خدمات خود را به بیش از دو میلیون و 300 هزار عضو این مرکز ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی آسیاتک، با انعقاد قراردادی مابین این شرکت و خانه کارگر، پکیج‌های ویژه‌ای برای اعضای خانه کارگر طراحی و عرضه شده است.

بر اساس این گزارش تمامی 2 میلیون و 300 هزار عضو فعال خانه کارگر در سراسر کشور می‌توانند سرویس‌های جذاب و متنوع ارائه شده توسط آسیاتک را با تخفیف و شرایط مناسب تهیه کنند. 

خدمات ویژه برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور به اعضای خانه کارگر

بر همین اساس شرکت آسیاتک 50 درصد تخفیف در سرویس‌های ADSL2+، بیش از 75 درصد تخفیف در سرویس تلفن ثابت آسیاتل با قابلیت جابجایی شهری و کشوری و همچنین شرایط و تخفیف‌های جذاب دیگر در زمینه سرویس پر سرعت و سراسری TD LTE و سایر محصولات خود را به کلیه اعضای خانه کارگر در سراسر کشور ارائه می دهد.

به جهت افزایش رضایت مخاطبین و دسترسی آسان اعضای خانه کارگر، متقاضیان خرید این بسته‌ها می‌توانند با استفاده از یکی از روش‌های مراجعه به نمایندگی‌های آسیاتک در سراسر کشور، مراجعه به آدرس صفحه اختصاصی خانه کارگر به آدرس  https://www.asiatech.ir/workerhouse و یا تماس با شماره تماس سراسری 1544 اقدام به کسب اطلاعات و یا خرید سرویس های مورد اشاره کنند.

روابط عمومی شرکت آسیاتک در پایان اعلام کرد برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور در تلاش است سبد کامل محصولات خود را با هزینه متعادل، کیفیت قابل قبول و استانداردهای جهانی به مردم عرضه کرده و در این راه و با هدف کارآفرینی داخلی، از توان جوانان متخصص کشور استفاده می کند. نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!