سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، شاتل موبایل به عنوان یکی از اپراتورهای مجازی کشور برای راحتی و تسهیل مشترکین خود علاوه بر طرح‌های قبلی همچون، سرویس انتقال مانده بسته‌ اینترنت به دوره بعد، تعرفه ویژه مصرف آزاد، طرح جدیدی به نام شاتل موبایل پلاس ارائه کرده است.

مشترکین فعلی و جدید سیم ‌کارت‌های شاتل موبایل می‌توانند در مناطق گسترده‌ای از صدها شهر کشور، از بسته‌های اینترنت مقرون به صرفه‌تر +Shatel Mobile  استفاده کنند. در این مرحله، بسته ‌های شاتل موبایل پلاس به صورت بسته‌‌‍های هدیه و بدون هیچ‌گونه هزینه مضاعفی به همراه برخی از بسته‌‌های افزایشی شاتل موبایل به تمامی مشترکین عرضه می‌شود.

شاتل موبایل بسته‌های اینترنتی شاتل موبایل پلاس را ارائه کرد

کسانی که از سیم کارت‌های شاتل موبایل استفاده می‌کنند، در صورتی که در شهرها یا روستاهای مورد نظر این طرح قرار بگیرند، به جای شاتل موبایل، عبارت +Shatel Mobile بر روی گوشی آنها نشان داده می‌شود. بر این اساس در تمامی لحظاتی که عبارت +Shatel Mobile به عنوان نام سرویس‌دهنده خدمات روی گوشی مشترک مشاهده می‌شود، امکان استفاده از این خدمات برای وی مهیا است.

مشترکین شاتل موبایل توجه داشته باشند اولویت مصرف در بسته ‌های شاتل موبایل پلاس به این صورت است که بطور اتوماتیک در مناطق تحت پوشش خدمات شاتل موبایل پلاس از ترافیک هدیه و در سایر مناطق از ترافیک بسته اصلی استفاده می‌شود، همچنین پس از اتمام حجم بسته اصلی، اینترنت شما به صورت مصرف آزاد محاسبه خواهد شد، و هنگامی که در منطقه‌ای خارج از پوشش شاتل موبایل پلاس باشید، به هیچ عنوان بسته هدیه پلاس مصرف نخواهد شد و از حجم بسته اینترنت اصلی شما استفاده می‌شود.

بسته‌های شاتل موبایل پلاس همچون بسته‌های دیگر قابلیت تمدید خودکار دارد، البته قابلیت تمدید خودکار برای این بسته‌ها تا زمانی امکان‌پذیر است که بسته شاتل موبایل پلاس هدیه روی بسته‌های افزایشی وجود داشته باشد و در غیر این صورت، امکان تمدید خودکار این بسته‌ها نیز وجود نخواهد داشت.

شما می‌توانید برای دیدن بسته‌های شاتل موبایل پلاس به صفحه بسته‌های اینترنت همراه شاتل موبایل مراجعه کنید.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!