سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

دستور جهرمی جهت بازگشت بسته‌های بلندمدت اینترنتی

دستور جهرمی جهت بازگشت بسته‌های بلندمدت اینترنتی

تاریخ درج: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ تعداد بازدید: 418

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، در حالی که تنها  یک روز  از تصمیم ایرانسل و همراه اول در خصوص قطع سرویس‌های اینترنتی بلند مدت می‌گذرد، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن انتشار توئیت جدیدی به اپراتورها 48 ساعت فرصت داد تا بسته‌های بلندمدت اینترنت را به سبد خدمات خود بازگردانند.

حذف بسته‌های اینترنتی بلندمدت موجب اعتراض گسترده بسیاری از مشترکین دو اپراتور شد به همین دلیل،  جهرمی شامگاه شنبه بعد از دریافت گزارش گران شدن بسته‌های اینترنت اپراتورهای بزرگ کشور، در صفحه توئیتر خود با هشتگ "گزارش به مردم" نوشت: گزارشی مبنی بر حذف بسته‌های بلندمدت از سبد خدمات اپراتورهای تلفن همراه دریافت کردم. بررسی ها حاکی از صحت گزارش بود.  امشب دستور داده شد که ظرف 48 ساعت این بسته‌ها بازگردانده شوند. اپراتورها بهتر است بجای افزایش تعرفه، همچنان سیاست مدیریت هزینه‌های مازاد را پیگیری کنند.

دستور جهرمی جهت بازگشت بسته‌های بلندمدت اینترنتی

اکثر مشترکین ترجیح میدهند از اینترنت موبایل استفاده کنند

با توجه به مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات سقف تعرفه خدمات داده تلفن همراه برای سیم‌ کارت‌های دائمی مستقل از فناوری به ازای هر کیلو بایت چهاردهم (0.4) ریال می‌باشد.

این روزها اکثر کسانی که به اینترنت نیاز دارند ترجیح می‌دهند از اینترنت موبایلشان استفاده کنند. در واقع این روزها استفاده از اینترنت ثابت به صورت چشمگیری کاهش پیدا کرده و به  10میلیون نفر رسیده است و کاربران اینترنت همواره روز به روز بر تعدادشان اضافه می‌شود. از طرفی دیگر  دلیل اصلی مهاجرت کاربران از اپراتورهای ثابت به همراه، کیفیت و کمیت سرویس اعلام شد؛ در حال حاضر درآمد 60 تا 70 درصد درآمد اپراتورها از دیتا و 30 تا 40 درصد از حوزه صوت است.

روش اطلاع از انواع بسته‌های اینترنتی تلفن همراه

اطلاعات مربوط به نحوه خرید، فعال‌سازی و استعلام مانده حساب طرح‌های تشویقی و بسته‌های تخفیفی اینترنت از طریق پورتال رسمی اپراتورهای همراه اعلام می‌شود. همچنین اپراتورها برای اطلاع مشترکان از وضعیت بسته‌های اینترنتی خریداری شده، شامل میزان اعتبار حجمی یا زمانی بسته از دو روش پیامک و کد دستوری (USSD) استفاده می‌کنند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!