سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، همراه اول و ایرانسل بسته‌های اینترنت بلندمدت خود را حذف کرده‌اند که این موضوع موجب نارضایتی مشترکین شده است. در واقع با توجه به این تغییرات، از این پس هیچ کدام از این دو اپراتور بسته اینترنتی بیش از 4 ماه را به کاربران خود ارائه نخواهند کرد.

همان طور که می‌دانید بسیاری از کاربران پرمصرف که به حجم بالایی از اینترنت احتیاج دارند اصولا بسته‌های طولانی مدت همچون شش ماهه و یک ساله را انتخاب می‌کنند، به همین دلیل تغییرات و حذف بسته‌های اینترنتی بلندمدت بیش از پیش موجب نارضایتی این افراد شده است. در واقع حال مجبورند بسته‌های خود را به صورت تقطیع شده خریداری کنند.

شکایت مشترکین از حذف همزمان بسته‌های اینترنتی همراه اول و ایرانسل

گفتنی است که این تغییرات و حذف بسته‌های اینترنتی پر مصرف برای  اولین بار اتفاق نیفتاده است. زیرا تابستان گذشته نیز پس از شکایت اپراتورهای ارائه کننده اینترنت، نسبت به قیمت پایین تعرفه‌ها در همراه اول و ایرانسل، در  تیر و شهریور 97 این دو اپراتور  هزینه اینترنت خود را افزایش دادند.

در واقع با آن که دو اپراتور اول و دوم کشور اعلام کردند به جای طرح‌های حذف شده، بسته‌های جدیدی جایگزین خواهند کرد، اما  این تغییرات پی در پی قطعا به معنی افزایش پرداختی‌های مشترکان است. زیرا در واقع با حذف بسته ارزان‌تر، تنها امکان خرید بسته جدید با امکانات بیشتر و البته قیمت بیشتر فراهم خواهد بود. 

از دیگر مسائلی که در مورد تغییر بسته‌های اینترنتی جالب توجه است، تغییر همزمان دو اپراتور بزرگ کشور در بخش بسته‌های بلندمدت اینترنتی می‌باشد.

به عنوان مثال ایرانسل و همراه اول به صورت همزمان، بسته‌های بلند مدت خود را به نهایتاً 4 ماه تغییر داده و قیمت یکسانی را هم برای این بسته‌ها در نظر گرفتند. همین هم باعث شده تا عملاً دست کاربران برای انتخاب بین اپراتورها اصلاً باز نباشد و هیچ رقابتی هم بین آن‌ها صورت نگیرد.

برخی هم وزیر را مخاطب قرار داده‌اند زیرا آقای آذری جهرمی چندی پیش و مجدداً در جریان گرانی قیمت اینترنت، قول پیگیری جدی داده بود اما حالا نه تنها این مشکل برطرف نشده بلکه مسئله تازه‌ حذف بسته‌های بلند مدت اینترنت همراه هم مطرح شده است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!