سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

تا اطلاع‌ ثانونی سامانه ثبت گوشی‌های مسافری باز است

تا اطلاع‌ ثانونی سامانه ثبت گوشی‌های مسافری باز است

تاریخ درج: ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ تعداد بازدید: 345

به گزارش پایگاه خبری و‌ب‌سایت رند، طبق آخرین تصمیماتی که اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی کشور  گرفته است، قرار بر این شد که سایت ثبت گوشی مسافری تا اطلاع ثانوی برای مسافران و غیر مسافران باز بماند تا بازار شب عید با مشکل مواجه نشود و وارد کنندگان بتوانند برای تامین نیاز بازار کالای خود را وارد کنند.

تا اطلاع‌ ثانونی سامانه ثبت گوشی‌های مسافری باز است

این تصمیم زمانی گرفته شد که بسیاری از موبایل فروشان به این تصمیم اعتراض کردند و به دنبال این اتفاقات بعضی از گوشی‌ها 2  الی 3 میلیون گران شد و در کل فروش تلفن همراه با اختلال روبرو شد.

مشکلی که امروز و پس از بازگشایی دوباره سایت ثبت گوشی به وجود آمد به دلیل پیغامی بود که از طرف یک اتحادیه مرتبط با تلفن همراه برای فروشندگان موبایل ارسال شده بود.

در این پیغام نوشته بود: "سایت رجیستری جهت گوشی‌های مسافری قابل ثبت گردید و فقط تا پایان فروردین 98 امکان دسترسی خواهد داشت، لطفاً تمهیدات لازم مد نظر قرار گیرد "

البته پس از انتشار این خبر که باعث نگرانی موبایل فروشان شده بود، مهدی محبی رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی و لوازم جانبی گفته است که سایت تا اطلاع ثانوی باز است و هنوز زمان مشخصی برای بسته شدن آن تعیین نشده‌ است.

در ادامه این بحث محبی در پاسخ به این سوال .که آیا این تصمیم متناسب با خواست فعالان بازار مبنی بر بازار شب عید صورت گرفته و آیا مهلت محدودی برای آن در نظر گرفته شده است، گفت: شاید با توجه به شرایط تنها تا پایان سال باشد، اما در این باره چیزی اعلام نشد و گفتند تا اطلاع ثانوی سایت باز است. صحبت از هیچ زمانی نشد و گفته شد تا اطلاع ثانوی سایت باز است و مقرر شد در جلسه بعدی تعیین تکلیف شودنظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!