سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، همراه ول به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی سیم کارت‌های دائمی خود را به همراه 40 درصد تخفیف و بسته‌های متنوع اینترنتی و مکالمه‌ای در اختیار مشترکین قرا داده است.

مشترکینی که می‌خواهند سیم کارت‌های همراه اول را با 40 درصد تخفیف تهیه کنند، از 12 بهمن تا  پایان سال 97  فرصت دارند تا با مراجعه به  وب سایت خرید و فروش سیم کارت همراه اول اقدام به خرید آن کنند.

همراه اول هم زمان با دهه فجر سیم کارت دائمی ارائه می‌کند


خریداران این نوع از سیم کارت علاوه بر آن که می‌توانند با 40 درصد تخفیف سیم کارت دائم همراه اول داشته باشند، از بسته خوشامد 1000 که شامل 1000 پیامک، 1000 دقیقه مکالمه داخل شبکه و اینترنت نامحدود به مدت یک هفته و همچنین تخفیف مکالمه به مدت 90 روز پس از اتمام بسته خوش‌آمد 1000 استفاده کنند.

توجه داشته باشید که پس از اتمام بسته خوش آمد، بسته تخفیف مکالمه به مدت 90 روز به صورت خودکار فعال و قابل استفاده خواهد بود.

در پایان خریداران سیم کارت‌های دائمی همراه اول توجه داشته باشند که طرح مذکور شامل سیم‌کارت‌های دائمی طرح 20، طرح 1000 و ثبت‌نام به روز (فروش آنلاین) و ثبت‌نام گلچین که به صورت نقدی خریداری شده است، می‌شود. همچنین طرح‌های قسطی، سیم ‌کارت‌های سازمانی و ... شامل این طرح نیست و با قیمت مصوب قبلی به فروش می‌رسد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!