سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

چهارمین همایش آینده وب و موبایل ایران برگزار می‌شود

چهارمین همایش آینده وب و موبایل ایران برگزار می‌شود

تاریخ درج: ۱۳۹۷/۹/۱۴ تعداد بازدید: 2496

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت‌رند، چهارمین دوره‌ی همایش آینده وب و موبایل در روزهای 29 و 30 آذرماه در دانشگاه امیرکبیر تهران برگزار می‌شود. همایش آینده وب و موبایل، یک رویداد دو روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این دو حوزه سخن می‌گویند. این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ی وب و موبایل در جهان و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.

آینده وب و موبایلهمایش آینده وب و موبایل

در رویداد امسال همانند سال‌های پیش، روندهای تازه جهانی که در آینده‌ی نزدیک در حوزه‌ی فناوری‌های وب و موبایل کشور می‌بایست به وقوع بپیوندد مورد بررسی و نقد قرار می‌گیرد. طبق روال هر سال، در این رویداد از کسانی که در حوزه‌های تخصصی خود علاوه بر دانش فنی، قدم‌های اجرایی و ملموسی برداشته‌اند دعوت شده، تا تجربیات خود را با مخاطبان به اشتراک بگذارند.
شرکت کنندگان در این همایش، ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان صنعت، می‌توانند موقعیت‌های شغلی و هم تیمی‌های جدید برای کسب وکار خود بیابند.

این همایش برای مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب وکارهای کوچک و متوسط، طراحان و توسعه دهندگان وب سایت و موبایل، دانشجویان و علاقه‌مندان، دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.
در چهارمین همایش آینده وب و موبایل موضوعاتی حول مدیریت و توسعه نرم‌افزار، بازاریابی دیجیتالی، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا مطرح خواهد شد. همچنین در روز دوم همایش نیز کارگاه‌های آموزشی با هدف انتقال دقیق‌تر و تجربی برخی از محتوای رویداد تدارک دیده شده است که علاقمندان می‌توانند در صورت تمایل در یکی از این کارگاه‌ها که بصورت همزمان برگزار می‌شود شرکت نمایند.

برای بررسی بیشتر و حضور در چهارمین همایش آینده وب و موبایل ایران می توانید به وب سایت fowm.ir مراجعه نمایید. وب سایت رند به عنوان حامی رسانه‌ای این رویداد حضور خواهد داشت.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!