سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

ارائه خدمات ویژه ناشنوایان در برنامه لنز ایرانسل

ارائه خدمات ویژه ناشنوایان در برنامه لنز ایرانسل

تاریخ درج: ۱۳۹۷/۹/۱۳ تعداد بازدید: 372

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل شرایطی ایجاد کرده است که از این پس ناشنوایان و کم شنوایان بتوانند به راحتی از برنامه‌ها و فیلم‌های آن استفاده کنند.

در واقع ایرانسل با در نظر گرفتن خدماتی همچون زیرنویس و راهنمای مخصوص ناشنوایان شرایطی را فراهم کرده است تا ناشوایان بتوانند راحت‌تر برنامه‌های مورد علاقه خود را تماشا کنند.

ارائه خدمات ویژه ناشنوایان در برنامه لنز ایرانسل

ایرانسل هدف خود را از تامین امکانات لازم برای ناشنوایان، آشنایی و تجربه زندگی دیجیتالی برای آنها عنوان کرد. در کل مشترکین ناشنوا می‌توانند با استفاده از این امکانات به محتواهای اختصاصی خود در تلویزیون اینترنتی لنز دست یابند.

تلویزیون اینترنتی لنز چیست؟

لنز یک اپلیکیشن تلویزیون تعاملی است که توسط آن به دنیایی از مولتی مدیا دسترسی پیدا خواهید کرد. لنز این امکان را به شما می‌دهد تا شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی را به صورت زنده در تلفن هوشمند خود داشته باشید و از این طریق شبکه‌های مختلف را دریافت کنید. علاوه بر آن، توسط لنز به آرشیو وسیعی از سریال‌، فیلم و موزیک دسترسی خواهید داشت که البته برای استفاده از آن‌ها می‌بایست اشتراک خریداری کرد.

شما برای دانلود نسخه وب اپلیکیشن لنز می‌توانید به آدرس Lenz.ir مراجعه کنید، همچنین نسخه موبایلی آن از طریق فروشگاه‌های نرم افزاری همچون چارحونه ایرانسل و وب سایت ایرانسل در دسترس قرار دارد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!