سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

تبدیل دفاتر ICT به دفاتر پیشخوان دولت

تبدیل دفاتر ICT به دفاتر پیشخوان دولت

تاریخ درج: ۱۳۹۷/۹/۱۲ تعداد بازدید: 408

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند و به نقل از حسین فلاح جوشقانی  رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در حال حاضر بر اساس اساسنامه شرکت ملی پست، ساماندهی دفاتر پیشخوان با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است، اما در حال حاضر بسیاری از پروانه‌های صادره برای دفاتر پیشخوان بدون هیچ اقدامی باقی مانده‌اند که این موضوع موجب لغو 500 پروانه شده است.

تبدیل دفاتر ICT به دفاتر پیشخوان دولت

با توجه به صحبت‌های جوشقانی برخی سرویس‌ها همچون ثبت احوال، تامین اجتماعی و وزارت کار باید در پیشخوان دولت انجام شوند و دیگر نباید به صورت موازی این دفاتر را راه‌اندازی کرد. به همین دلیل کارگروهی در این زمینه تشکیل می‌شود که میزان نیازمندی هر استان به دفاتر پیشخوان را نشان می‌دهد.

در ادامه جوشقانی توضیح داد: در مجموع حدود 13 هزار دفتر پیشخوان و دفتر ICT در کشور وجود دارد که به دلیل تغییر ماهیت سرویس‌ها، دفاتر ICT نیز باید به دفاتر پیشخوان تبدیل شوند.

جوشقانی در صحبت‌های خود ضمن توضیح در خصوص افزایش میزان پوشش نسل 3  و 4 تلفن همراه در سطح شهرها، گفت: این روند رشد و توسعه در تمامی نقاط کشور نشان می‌دهد که حالا راه برای هرچه بیشتر الکترونیکی شدن دفاتر پیشخوان و تنوع ارائه خدمات در آنها باز شده و دولت در عملی شدن این اقدام مصمم است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!