سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

با حفظ شماره موبایل خود خط دائمی رایتل بگیرید

با حفظ شماره موبایل خود خط دائمی رایتل بگیرید

تاریخ درج: ۱۳۹۷/۸/۱۵ تعداد بازدید: 1807

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، رایتل شرایطی ایجاد کرده است تا مشترکین سیم کارت‌های دائمی همه اپراتورها بتوانند از 15 آبان ماه سال جاری شماره همسان خط خود را با 75% تخفیف دریافت نمایند.

با حفظ شماره موبایل خود خط دائمی رایتل بگیرید

با طرح "از رایتل 20 بگیرید"، شما می‌تواید با 30 هزار تومان سیم کارت خود را به رایتل تبدیل کنید. این تبدیل اپراتوری با حداقل تغییر شماره خط شما اتفاق می‌افتد، زیرا در این طرح، هفت رقم از شماره تماس شما ثابت است و تنها پیش شماره خطتان تغییر خواهد کرد، تا بتوانید از مزایای سیم‌کارت دائمی رایتل با پیش شماره 0920 استفاده کنید.

علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه ثبت نام و خرید سیم کارت / طرح شماره همسان و فروشگاه‌های رایتل نسبت به خرید اقدام کنند.
در هنگام ثبت نام یک پیامک حاوی کد رمز، از طرف رایتل برای شماره دائمی شما ارسال خواهد شد و امکان ثبت نام طرح "از رایتل 20 بگیرید" تنها با درج کد رمز دریافتی، امکان‌پذیر می‌باشد.

توجه داشته باشید سقف اعتبار این نوع سیم‌کارت‌ها، 30 هزار تومان است، بنابراین امکان ترابرد خروجی برای خریداران این محصول، با پرداخت تمامی کارکردها در زمان درخواست و پرداخت مبلغ 90 هزار تومان (بدون احتساب مالیات برارزش افزوده) ما به التفاوت قیمت سیم‌کارت طرح حاضر با قیمت مصوب 120 هزار تومان سیم کارت دائمی، وجود دارد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!