سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

تعمیرات تخصصی موبایل با امکان ثبت سفارش آنلاین

تعمیرات تخصصی موبایل با امکان ثبت سفارش آنلاین

تاریخ درج: ۱۳۹۷/۷/۱۷ تعداد بازدید: 403

تعمیرات تخصصی موبایل کار آسانی نیست و نیاز به دقت و تجربه بالایی دارد. همیشه به خاطر داشته باشید که صرفا تعمیر شدن یک گوشی به معنای انجام گرفتن تعمیرات تخصصی بر روی آن نخواهد بود و خیلی از تعمیرکاران در حین تعمیر گوشی‌های موبایل به نکات مهمی توجه نمی‌کنند که ممکن است در دراز مدت خسارات جبران‌ناپذیری را برای کاربر به همراه داشته باشد. پس همیشه برای تعمیر کردن گوشی خود به دنبال مرجعی باشید که تعمیرات تخصصی موبایل را ارائه کند. موبایل کمک دقیقا یکی از همین مراجع است!

تعمیرات تخصصی موبایل در شرکت موبایل کمک چگونه انجام می‌شود؟

موبایل کمک تیمی از با تجربه‌ترین و خبره‌ترین تعمیرکاران موبایل را در اختیار دارد و مدرن ترین ابزارها و روش‌های تعمیرات گوشی را هم در اختیار این افراد قرار داده است. این افراد باتجربه وظیفه دارند تعمیرات تخصصی موبایل مشتریان را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهند. تعمیرات همچون تعویض ای سی موبایل، تعویض ال سی دی گوشی، تعویض باتری، تعویض برد و غیره همگی توسط تیم موبایل کمک با بهترین کیفیت ممکن قابل انجام هستند. 

تعمیرات تخصصی موبایل با امکان ثبت سفارش آنلاین

کیفیت خدمات موبایل کمک در حوزه تعمیر آیفون‌های اپل به قدری بالاست که می‌تواند این شرکت را به عنوان بهترین نمایندگی اپل (غیر رسمی) در ایران در نظر گرفت. بنابراین اگر به دنبال انجام تعمیرات تخصصی موبایل هستید و می‌خواهید خیالتان از بابت تعمیر گوشی خود راحت باشد، موبایل کمک بهترین گزینه پیش رویتان خواهد بود. اما روند کار در موبایل کمک چگونه است؟

چگونه از سرویس تعمیر موبایل در محل شرکت موبایل کمک استفاده کنیم؟

تعویض ای سی موبایل ، تعویض تاچ و ال سی دی، تعویض باتری، تعویض مادربرد، تعویض فلت شارژ و سایر تعمیرات تخصصی موبایل همگی با استفاده از سرویس تعمیرات سایر موبایل شرکت موبایل کمک قابل انجام هستند، اما چطور باید از این سروی استفاده کنیم؟ تصور کنید که قصد تعویض ال سی موبایل خود را دارید. در این شرایط کافیست:

  1. سفارش خود را به ثبت برسانید: در قدم نخست باید با مراجعه به سایت موبایل کمک با آدرس اینترنتی https://mobilekomak.com  (تعمیرات موبایل) یا تماس با شماره‌ 75147 - 21 سفارش تعویض ای سی موبایل خود را به ثبت برسانید. انجام این کار به سادگی امکانپذیر است و نهایتا ظرف 5 دقیقه انجام می‌شود.
  2. منتظر کارشناس موبایل کمک باشید: بعد از ثبت سفارش باید منتظر اعزام کارشناس موبایل کمک به آدرسی که ارائه کرده‌اید باشید. عموما ظرف 30 دقیقه کارشناس موبایل کمک به آدرس شما اعزام می‌شود. 
  3. نظاره‌گر تعمیرات تخصصی موبایل خود باشید: زمانی که تعمیرکار به آدرس شما برسد، گوشی معیوب را از شما گرفته و تعمیرات تخصصی موبایل را بر روی آن انجام می‌دهد. اگر نیاز به تعویض ای دسی موبایل داشته باشید، احتمالا گوشی توسط کارشناس ما به شرکت ارجاع داده می‌شود تا مراحل حساس تعویض ای سی موبایل در شرکت انجام گیرد.
  4. گوشی تعمیر شده خود را با ضمانت تحویل بگیرید: در نهایت و پس از اینکه تعمیرات تخصصی موبایل روی گوشی شما انجام شد، گوشی با ضمانت به شما پس داده می‌شود. اگر برای انجام تعمیراتی مثل تعویض ای سی موبایل ، گوشی به شرکت ارجاع داده شده باشد، در این مرحله با پیک موتوری رایگان موبایل کمک برای شما ارسال می‌شود. 


بنابراین با مراحل انجام تعمیرات تخصصی موبایل در شرکت موبایل کمک آشنا شدید. کل پروسه تعمیر با استفاده از سرویس تعمیرات موبایل سیار این شرکت عموما مابین 1 الی 3 ساعت به طول می‌انجامد. فراموش نکنید که گوشی تعمیر شده با ضمانت دوباره به شما پس داده می‌شود و این مسئله اطمینان موبایل کمک از انجام تعمیرات تخصصی موبایل را اثبات می‌کند.

چرا موبایل کمک می‌تواند بهترین نمایندگی اپل (غیر رسمی) در ایران باشد؟

همانطور که می‌دانید شرکت اپل در داخل ایران نمایندگی رسمی ندارد و این مسئله منجر می‌شود تا برخی کاربران برای انجام تعمیرات روی آیفون و آیپدهای این شرکت با مشکل مواجه شوند و نتوانند به هر تعمیرکار یا مرجع ارائه دهنده سرویس تعمیرات موبایلی اعتماد کنند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید و به دنبال مرجعی قابل اعتماد برای ارائه سرویس تعمیرت تخصصی آیفون می‌گردید، موبایل کمک بهترین انتخاب پیش رویتان خواهد بود. کارشناسان تعمیر موبایل کمک پیش از استخدام در این شرکت در دوره‌های تخصصی تعمیرات آیفون و آیپد شرکت می‌کنند و تمام جزئیات مربوط به نحوه تعمیر این گجت‌ها را می‌آموزند.

تعمیرات تخصصی موبایل با امکان ثبت سفارش آنلاین

بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت تعمیرات تخصصی موبایل آیفون خود را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید. از سمت دیگر کارشناسان موبایل کمک موظف هستند تا از با کیفیت‌ترین و بهترین قطعات اورجینالی که مستقیما توسط موبایل کمک تامین می‌شوند در آیفون و آیپدهای مشتریان استفاده کنند. بدین ترتیب خیال شما از بابت اورجینال بودن و کیفیت قطعات تعویض شده آیفون یا آیپد راحت می‌شود. همچنین فراموش نکنید که تمام تعمیرات تخصصی موبایل انجام گرفته توسط تیم موبایل کمک دارای ضمانت خواهند بود. با توجه به این مسائل مطمئنا می‌توان موبایل کمک را بهترین نمایندگی اپل (غیر رسمی) در داخلی ایران محسوب کرد.

کلام آخر

بنابراین موبایل کمک با ارائه سرویس تعمیرات تخصصی موبایل با امکان ثبت سفارش آنلاین می‌تواند تعمیرات گوشی را برایتان ساده‌تر و بی‌دردسرتر از همیشه کند. فراموش نکنید که برای استفاده از سویس تعمیرات تخصصی موبایل این شرکت هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و می‌توانید با مراجعه به سایت موبایل کمک یا تماس با شماره‌ 75147 - 21 سفارش تعمیر گوشی خود را به ثبت برسانید.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!