سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، ایرانسل تصمیم دارد جهت افزایش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان کودکان و نوجوانان با ناشران کتاب‌های این رده سنی همکاری کند. به همین دلیل در مرحله نخست این پروژه ایرانسل با "انتشارات همراه جوان" همکاری خود را اغاز می‌کند.

جذب 200 هزار مشترک برای سرویس کودک و نوجوان توسط ایرانسل

بر همین اساس علاقمندان به کتاب‌های رده سنی "ب"، "ج"، "د" و "هـ" می‌توانند پس از تهیه آثاری که از سوی این ناشر معرفی می‌شود با شماره گیری کد دستوری #102030403* و ارائه شماره سریال درج شده روی کتاب، یا از طریق تماس با شماره 09366000000 یک سیم ‌کارت هدیه ایرانسلی ویژه کودکان و نوجوانان را در نشانی مدنظر خود دریافت کنند.

ایرانسل که همواره در پی ایجاد بستری امن برای کودکان و نوجوانان است، از چند ماه قبل سیم کارت اختصاصی برای کودکان و نوجوانان ارائه کرده است. اگر شما جز کسانی هستید که می‌خواهید این سیم کارت‌ها را تهیه کنید به مراکز خدمات و فروش سیم ‌کارت کودک و نوجوان و یا از طریق وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir مراجعه کنید.

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از بازدید از سالن اختصاصی ایرانسل در نمایشگاه ایران تله کام 2018 گفت: ایرانسل کارهای ارزشمندی در زمینه سرویس کودک انجام داده است. بحث خدمات به کودک و نوجوان از اول دولت دوازدهم جدی بود که طرح این موضوع نیز استخراج شده است و ایرانسل نیز در این زمینه گام برداشته است. قبلاً اپلیکیشن ایرانسل در مورد مدیریت تماس‌ها بوده که هم اکنون توسعه داده و پلتفرم خوبی ایجاد کرده است.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: در نمایشگاه ظرفیت‌ها و قابلیت‌های آن را دیدم. حدود 200 هزار مشترک هم تا کنون در این بخش جذب کرده است. قطعاً در صیانت از فرهنگ جامعه و صیانت کودکان از فضای مجازی می‌تواند تأثیرگذار باشد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!