سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

حضور رایتل در نمایشگاه بین المللی تله‌کام 2018

حضور رایتل در نمایشگاه بین المللی تله‌کام 2018

تاریخ درج: ۱۳۹۷/۷/۱۶ تعداد بازدید: 249

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، نوزدهمین دوره از نمایشگاه تلکام 2018  با حضور اپراتورهای تلفن همراه همچون همراه اول، ایرانسل، رایتل و مواردی از این قبیل از تاریخ 11 تا 14 مهر در محل دائمی نمایشگاه های دائمی تهران برگزار شد.

 رایتل  به عنوان همراه هوشمند مشترکین تلفن همراه و با شعار " هوشمندانه زندگی کن"  به معرفی آخرین خدمات، دستاوردها و راهکارهای نوین ارتباطی خود در نمایشگاه تلکام  2018 پرداخته است.

حضور رایتل در نمایشگاه بین المللی تله‌کام 2018

در روز اول نمایشگاه محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه رییس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی، دبیر سندیکای صنعت مخابرات، معاونان وزارت فاوا و مدیران ارشد اپراتورها و فعالان این حوزه از غرفه رایتل دیدن کردند.                                                                                                                                        
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با حضور در غرفه رایتل از آخرین خدمات، طرح‌ها و سرویس‌های رایتل دیدن کرد و در این بازدید از آخرین دستاوردهای رایتل با بهره‌گیری از هوش مصنوعی در راه‌اندازی شهر هوشمند، خانه هوشمند و سایر تلاش‌های این اپراتور بازدید و قابلیت‌های آن را بررسی کرد.

در ادامه جهرمی علاوه بر صحبت در خصوص دستاوردهای رایتل، به سوال‌های خبرنگاران در خصوص افزایش تعرفه اپراتورها گفت: افزایش صورت گرفته در چهارچوب تعرفه تعیین شده برای اپراتورهای تلفن همراه بوده است با این وجود اپراتور سوم در برابر این افزایش تعرفه مقاومت کرده است. 

گفتی است رایتل به‌عنوان همراه هوشمند مشترکین تلفن همراه کشور،با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های روز برای مشترکین خود، این امکان را فراهم آورده است تا زندگی را با ابزار هوشمندی که در آینده فراگیر خواهد شد، امروز تجربه کنند.

کیوسک سخنگوی رایتل که به صورت فیزیکی و حضوری در فضاهای اختصاصی رایتل در نمایشگاه تلکام 2018 قابل تجربه است، به مشترک این امکان را می‌دهد تا از طریق برقراری یک مکالمه گفتاری و دوستانه با کیوسک، نیازهای خود در رابطه با بسته‌های مصرفی رایتل را در میان بگذارد و از دوست هوشمند خود پیشنهاد استفاده از بسته مصرفی متناسب با نیازش را دریافت کند.                                                                                                                                                   نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!