سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، همراه اول برای اولین بار با بهره‌‌‌گیری از توان متخصصان داخلی توسط کارخانه "تولید سیم‌ کارت همراه اول" موفق به ساخت سیم کارت Sim-Sd در کشور شد.

از آنجایی که این روزها بسیاری از افراد به طور همزمان از دو سیم کارت استفاده می‌کنند، به همین دلیل برخی از برندهای تلفن همراه نسخه دو سیم کارته گوشی خود را تولید کرده‌اند. 

همراه اول برای اولین بار سیم کارت Sim-Sd را وارد بازار کرد

همان طور که می‌دانید بیشتر گوشی‌های هوشمند موجود در بازار دو سیم کارت هستند، یعنی دو اسلات دارندکه این موضوع مشکلات متفاوتی را برای کاربران ایجاد کرده است. به زبان ساده تر یعنی نمی‌توان در این گوشی‌ها به صورت همزمان از دو سیم کارت و کارت حافظه استفاده کرد.

به عنوان مثال اگر مجبورید از هر دو سیم کارت در یک زمان استفاده کنید دیگر نمی‌توانید بر روی کارت حافظه حسابی باز کنید.

همراه اول جهت حل این مشکل تصمیم گرفته است سیم کارت جدیدی به نام Sim-Sd را وارد بازار کند. سیم کارت Sim-Sd دارای چیپ کارت حافظه میکرو اس‌ دی و چیپ نانوسیم است و امکان استفاده از سیم‌ کارت دوم و کارت حافظه به صورت همزمان را در گوشی‌‌های دو سیم‌ کارت بازار فراهم می‌‌کند.

همراه اول سیم کارت‌های Sim-Sd را اولین بار در نمایشگاه تلکام 2018 با حافظه‌های 8، 16، 32، 64 گیگابایت به مشترکین خود ارائه کرد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!