سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

کنفرانس تجربه کاربری UserX 2018

کنفرانس تجربه کاربری UserX 2018

تاریخ درج: ۱۳۹۷/۷/۹ تعداد بازدید: 317

دنیای امروز مبتنی بر فناوری است و ما در تمامی جنبه‌های روزانه زندگی باگجت‌ها یا المان‌های دیگری از دنیای دیجیتال در تعاملیم. نقش این ابزارهای روز به روز در زندگی ما پر رنگ‌تر می‌شوند به گونه‌ای که برخی از آنها تبدیل به بخشی از فضای روزانه زندگی ما شده‌اند و بدون آنها نمی‌‌توانیم زندگی کنیم.

در این میان یکی از مهمترین شاخصه‌های این دنیای جدید، تعامل کاربران با ابزارهای آن و شاید در فضایی وسیع‌تر و انتزاعی‌تر، تعامل انسان و ماشین در هر فرمی از آن است. این شاخصه، عنصر اصلی شکل گرفتن تجربه کاربری (User Experience) و ایجاد ارتباط مابین کاربر و ماشین هست.

کنفرانس تجربه کاربری UserX2018

اگرچه، تجربه کاربری در مفهوم ذاتی خود تنها وابسته به دنیای دیجیتال نبوده و گونه‌های دیگر آن را در حوزه‌های مختلف مانند طراحی خدمات و محصولات فیزیکی شاهد هستیم.

کنفرانس UserX 2018 با محوریت طراحی برای جنبه‌های روزانه زندگی: اجتماعی، فرهنگی، تفریحی و کاری، 27 مهرماه توسط شرکت نوآفرینان در سالن همایش‌های دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

در این کنفرانس جمعی از برترین متخصصان این حوزه مانند صالح برادران امینی، پرهام باغستانی، علی بابایی، وحید ابوالحسنی نژاد، اسما کروبی، کیارش آمالی وند، محمدمهدی اعرابی، علیرضا نیکوکار، وحید دائم اینانلو و شیرین شمس یافته‌های جدید خود در زمینه ارتباط طراحی تجربه کاربری با حوزه‌های جدیدی مانند هوش مصنوعی، تکنولوژی ترغیبی (persuasive technology)، اینترنت اشیا، طراحی محصول و تجربه کاربری را با سایر علاقه‌مندان به اشتراک خواهند گذاشت.

مخاطبان محترم رند می‌توانند با کد تخفیف 20 درصدی، rond.ir در این رویداد شرکت نمایند. برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت userxevent.ir مراجعه نموده یا با شماره 66128068-021 تماس بگیرید.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!