سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

فروش سیم کارت‌های 100 هزار تومانی همراه اول تمدید شد

فروش سیم کارت‌های 100 هزار تومانی همراه اول تمدید شد

تاریخ درج: ۱۳۹۷/۴/۱۹ تعداد بازدید: 6906

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، همراه اول از ابتدای ماه مبارک رمضان تا 31 خرداد 97 فروش ویژه سیم کارت‌های دائمی خود را به قیمت 100 هزار تومان آغاز کرده بود، تا این که به خاطر استقبال مردم تصمیم گرفت این طرح را تا اطلاع ثانوی تمدید کند.

در واقع علاقه‌مندان می‌توانند تا اطلاع ثانویه با 100 هزار تومان سیم کارت دائمی همراه اول را تهیه کنند.

فروش سیم کارت‌های 100 هزار تومانی همراه اول تمدید شد

در طرح فروش ویژه سیم کارت دائمی با خرید سیم کارت دائمی می‌توانید ضمن بهره‌مندی از تخفیف قیمت سیم کارت، از بسته خوش آمد 1000، شامل 1000 پیامک، 1000 دقیقه مکالمه داخل شبکه و اینترنت نامحدود به مدت یک هفته و تخفیف مکالمه به مدت 90 روز پس از اتمام بسته خوش آمد 1000 استفاده نمایید. (پس از اتمام بسته خوش آمد، بسته تخفیف مکالمه به مدت 90 روز به صورت خودکار فعال و قابل استفاده خواهد شد).

باید بدانید که طرح‌های قسطی، سیم کارت‌های سازمانی و مواردی از این قبیل شامل این طرح نیست و با قیمت مصوب قبلی به فروش می‌رسد، همچنین  این طرح شامل سیم کارت‌های دائمی طرح 20، طرح 1000 و ثبت نام به روز (فروش آنلاین) و ثبت نام گلچین که به صورت نقدی خریداری شده است می‌شود.

نحوه خرید سیم کارت 100 هزار تومانی همراه اول

برای خرید سیم کارت دائمی همراه اول می‌توانید به سامانه گلچین به نشانی sim.mci.ir و یا دفاتر و فروشگاه‌های زنجیره‌ای همراه اول مراجعه کنید.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!