سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

کدرکانف، گردهمایی بزرگ برنامه‌نویسان ایران - CoderConf

کدرکانف، گردهمایی بزرگ برنامه‌نویسان ایران - CoderConf

تاریخ درج: ۱۳۹۷/۴/۱۹ تعداد بازدید: 365

رویداد CoderConf یک گردهمایی علمی و تخصصی در حوزه برنامه نویسی است که هر ساله در آخرین پنجشنبه مرداد ماه برگزار می شود. در این رویداد برنامه نویسان با تجربه‌ به ارائه تجربیات خود و معرفی تکنولوژی‌های جدید برنامه‌نویسی می‌پردازند.

هر سال سعی شده است این کنفرانس نسبت به سال گذشته مفیدتر و بروزتر باشد به همین خاطر وب‌سایت رند امسال به عنوان حامی رسانه‌ای این رویداد در مراسم حضور خواهد داشت، تا گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداشته شود.

گردهمایی بزرگ برنامه‌نویسان ایران با محوریت جاوااسکریپت

امسال این رویداد با محوریت زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت روز 25 مرداد در سالن اندیشه معلم سعادت آباد برگزار می‌شود، و توسعه دهنگان مشهوری چون جادی، مجید علوی‌زاده (مجید آنلاین)، ایلیا وکیلی (مدیرفنی سابق اسنپ و فناپ پرداخت)، میلاد نوری (پونز و توکان تک)، محسن براتی (کارلیب)، توحید ارسطو (کافه بازار) به ارائه و گفتگو در این همایش می‌پردازند، همچنین تعدادی از برنامه نویسان ساکن خارج از کشور همچون آرش حیدری (استرالیا) و فرزاد یوسف زاده (فنلاند) در مورد تجربیات خود از مهاجرت و کار در خارج از کشور صحبت خواهند کرد.

این رویداد همواره با استقبال گسترده توسعه‌دهندگان وهمچنین مدیران شرکت‌ها و استارتاپ‌ها همراه بوده است. در واقع اگر شما صاحب شرکتی هستید که به دنبال استخدام نیروی فنی و برنامه‌نویس هست این رویداد بهترین جا برای پیدا کردن این متخصصان خواهد بود.

کد تخفیف برای ثبت نام در رویداد coderconf

فراموش نکنید که در صورت ثبت نام تا 25 تیرماه می‌توانید از تخفیف 40% ثبت نام زودهنگام استفاده کرده و بجای 160 هزار تومان با  پرداخت فقط 99 هزار تومان در این رویداد حضور پیدا کنید، همچنین کسانی که از کد تخفیف Rond هنگام ثبت نام در سایت coderconf.org استفاده کنند می‌توانند از تخفیف 20% ثبت نام در رویداد CoderConf بهره مند شوند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!