سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، همایش و نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران که بزرگترین رویداد تجاری صنعت بازی در خاورمیانه است، از سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ایران و با همراهی شرکت Game Connection فرانسه با حمایت ایرانسل برگزار شده است.

برگزاری همایش و نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران با حمایت ایرانسل

ایرانسل، به منظور حمایت از ناشران، توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان داخلی صنعت بازی رایانه‌ای، با اپ‌استور چارخونه، که به عنوان دومین اپ استور بزرگ ایران شناخته می‌شود امکانات فنی و بازاریابی را به شرکت کنندگان‌ و حاضران در همایش و نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران، TGC، ارائه کرد.

چارخونه ایرانسل با رشد چشمگیر سه میلیونی تعداد کاربر و افزایش قابل توجه درآمد در سه سال گذشته، امکانات فنی و بازاریابی نظیر اختصاص API های کاربردی، کیف پول اختصاصی برای برنامه، فروم اختصاصی برای گفتگو و پاسخ‌دهی به مسائل فنی، آماروید (سامانه تحلیل و بررسی آنلاین داده‌های برنامه)، ابروید (فضای اختصاصی رایگان برای توسعه برنامه و ذخیره فایل‌ها) و مجله چارخونه را با قابلیت استفاده برای تمام سیستم عامل‌ها ارائه کرده است.

براساس امکانات فنی و بازاریابی ارائه شده، بازی‌سازها می‌توانوئ با مدل‌های کسب و در آمدی "فروشی"، "اشتراکی" و "درون پرداختی" با چارخونه ایرانسل همکاری کنند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!