سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


 به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، همراه اول ضمن حضور در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ استان گلستان به ارائه آخرین دستاوردهای هوشمندسازی و ‌اینترنت اشیا، خود در این نمایشگاه پرداخت.

حضور همراه اول در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ گلستان

این نمایشگاه که از تاریخ 19 تا 22 تیرماه در استان گلستان برگزار خواهد شد، در بخش‌های رایانه، الکترونیک، فناوری اطلاعات (IT)، ماشین‌های اداری، سیستم‌های مخابراتی، هوشمندسازی، دولت الکترونیک، استارت آپ‌ها و موبایل و همچنین اولین نمایشگاه تخصصی چاپ، تبلیغات، مطبوعات و رسانه‌های دیجیتال و اولین نمایشگاه تخصصی بانک، بیمه، بورس، سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی کرده است.

همراه اول علاوه بر ارائه جدیدترین محصولات و خدمات سازمانی، راهکارهای هوشمندسازی و اینترنت اشیا در غرفه خود در حوزه هوشمندسازی و ‌اینترنت اشیا هوشمندسازی شبکه انرژی، مدیریت هوشمند ناوگان حمل و نقل، نمایش شهر هوشمند از طریق واقعیت افزوده و در حوزه محصولات و خدمات سرویس شماره مجازی، خط ویژه سازمانی، چتر دیتای سازمانی، بسته‌های اشتراکی و اختصاصی دیتا، شبکه خصوصی مجازی موبایل و شبکه اختصاصی امن همراه در این نمایشگاه حضور دارد.

علاوه بر موارد گفته شده طرح تعویض رایگان سیم کارت به یوسیم و فروش سیم کارت ویژه 100 هزار تومانی از دیگر برنامه‌های همراه اول در این نمایشگاه است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!