سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند و به نقل از وحید مختاری مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه، بررسی‌هایی که در شهر تهران از تشعشعات رادیویی آنتن‌های BTS انجام شده است، اندازه آن را کاملا استاندارد نشان داده است.

آیا تشعشعات آنتن‌های رادیویی مطابق استاندارد است؟

با توجه به گفته‌های مختاری، از آنجایی که بسیاری از شهروندان از تاثیر تشعشعات رادیویی در سطح شهر نگران هستند، رگولاتوری بطور مستمر و در فاصله‌های زمانی معین در نقاط حساس شهرها از جمله تهران با استفاده از ایستگاه‌های ثابت و سیار، میزان تشعشعات رادیوئی را اندازه‌گیری می‌کند.

گفتنی است از آنجایی که فقط سازمان انرژی اتمی صلاحیت دارد درباره این تشعشعات اظهارنظر کند میزان تشعشعات رادیویی اندازه‌گیری شده به سازمان انرژی اتمی فرستاده می‌شود و در آنجا به بررسی و تحلیل گذاشته می‌شود.

در ادامه اگر نتایج بررسی متخصصان سازمان انرژی اتمی میزان تشعشع را غیر استاندارد نشان دهد، موارد اعلام شده از سوی رگولاتوری پیگیری شده و با همکاری اپراتورها پارامترهای فنی مربوط به سلامت مردم اصلاح می‌شود.

مختاری در پایان گفت: نتایج اندازه‌گیری شده ار تشعشعات رادیویی تاکنون هیچ موردی از غیر استاندارد بودن حدود پرتوگیری آنتن‌های فعال مخابراتی در سطح کشور را نشان نداده است و نتایج تمامی اندازه‌گیری‌ها مطابق استانداردهای تعیین شده بوده است.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!