سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

برگزاری سومین کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا

برگزاری سومین کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا

تاریخ درج: ۱۳۹۷/۴/۱۲ تعداد بازدید: 931

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، پس از برگزاری دو دوره تمرین لالیگای ایرانسل این بار مراسم استعدادیابی ایرانسل-لالیگا  در مردادماه سال جاری برگزار می‌شود. اگر می‌خواهید در این کمپ استعدادیابی شرکت کنید باید یک دقیقه ویدیو از بازی فوتبال خود را به نشانی irancell.ir/camp ارسال کنید. البته این را فراموش نکنید که تنها پسران از 11 تا 13 سال می‌توانند در این دوره استعدادیابی شرسکت کنند.

برگزاری سومین کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا

ویدیوهای رسیده پس از پایان مهلت ارسال در 29 تیرماه سال جاری جاری توسط یک تیم کارشناس استعدادیابی مورد ارزیابی قرار گرفته و از بین شرکت کنندگان 66  نفر به این کمپ برای آموزش سه روزه در مرداد ماه امسال دعوت خواهند شد.

گفتنی است در دو کمپ قبلی از میان شرکت کنندگان، 180 بازیکن نوجوان شناسایی شده و آموزش دیدند.

پیش از این دو کمپ استعدادیابی در اسفندماه سال گذشته و اردیبهشت ماه سال جاری با حضور بازیکنان و سفیران استعدادیابی از لالیگا نظیر ژولیو باپتیستا و گایزگا مندیتا در کنار جمعی از بازیکنان حال حاضر و پیشکسوتان تیم‌ ملی و باشگاه‌های داخلی ایران برگزار شد.

سومین کمپ فوتبال ایرانسل- لالیگا نیز در راستای تفاهم نامه‌‌ای که بین ایرانسل و سازمان لیگ اسپانیا ، لالیگا، با دو هدف فراهم آوردن دسترسی مشترکان ایرانسل به محصولات و محتوای ویدئویی باکیفیت و اختصاصی لالیگا و بهبود کیفیت فوتبال در ایران به ویژه در میان جوانان منعقد شده است، برگزار خواهد شد.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!