سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار

ثبت دامنه app. از تاریخ 7 می امکان‌پذیر می‌باشد

ثبت دامنه app. از تاریخ 7 می امکان‌پذیر می‌باشد

تاریخ درج: ۱۳۹۷/۲/۲۴ تعداد بازدید: 870

به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، تقریبا اواخر سال 93 خبر رسید که گوگل  پس از تلاش‌های فراوان و رقابت با سایر کمپانی‌ها، توانست پسوند دامنه app. را از آن خود کند، و اما حالا گوگل بعد از سه سال انحصار خود در مورد دامنه‌های سطح بالا را به ‌پایان رسانده است و قرار است به کاربران امکان ثبت دامنه با پسوند app. را بدهد.

ثبت دامنه app. از تاریخ 7 می امکان‌پذیر می‌باشد

در واقع پسوند app. یکی از نام‌هایی بود که طراحان و سازندگان وب‌سایت در ارتباط با اپ‌ها به ‌شدت به ‌دنبال آن بودند و گوگل برای تصاحب آن در سال 2015 مبلغی حدود 25 میلیون دلار پرداخت کرد.

پیش از گوگل، آمازون نیز در آن سال‌ها موفق شده بود با پرداخت مبلغ 5 میلیون دلار پسوند دامنه buy. را از آن خود کند، اما همچنان پسوند app. پس از دامنه  tech. با قیمتی 6.7 میلیون دلار گران‌ترین پسوند در دنیا محسوب می‌شود.

مزیت پسوند app. چیست؟

فرض کنید یک نرم افزار طراحی کرده‌اید. شما با افزودن app. به انتهای نرم افزار خود می‌توانید دو مطلب مهم را در معرفی آن تضمین کنید. ابتدا اینکه کاربر به راحتی می‌تواند آدرس نرم افزار شما را به خاطر بسپارد و دوم اینکه با دیدن یا شنیدن این نام مشخصا متوجه می‌شود که با یک نرم افزار تحت وب سروکار دارد.

از دیگر مزیت‌های app. این است که به طور پیش‌فرض، تمام سایت‌های app. به HTTPS نیاز دارند، که این امنیت را برای شما و بازدیدکنندگانتان به همراه دارد، همچنین افزایش کمی در رتبه‌بندی جستجو نسبت به سایت‌های غیر HTTPS را فراهم می‌کند.

گفتنی است دامنه‌های app. از 8 می به صورت عمومی در اختیار عموم قرار می‌گیرد، اما کسانی که بخشی از Google Early Access  هستند می‌توانند پیش از این تاریخ با پرداخت یک هزینه اضافی دامنه خود را دریافت کنند.

ثبت دامنه‌های app. در وب‌سایت رند

وب‌سایت رند نیز این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید دامنه‌هایی با پسوند app. را در اینجا آگهی کنید.

صفحه جست و جو دامنه با پسوند app.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!