سیم کارت

سیم کارت

تلفن ثابت

تلفن ثابت

دامنه

دامنه

پایگاه کشوری سیم کارت ، تلفن ثابت و دامنه
رند / اخبار


به گزارش پایگاه خبری وب‌سایت رند، از صبح امروز پس از پخش خبر فیلتر تلگرام، اخباری مبنی بر استعفای آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در برخی از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

خبر استعفای جهرمی از صبح امروز پس از آن که در توییتر واکنش تندی نسبت به فیلترینگ تلگرام از خود نشان داد، شکل تازه‌ای به خود گرفت. وی در توییترش گفت: فناوری، به خودی خود، نه مجرم است نه مفسد و نه منحرف. اين بشر است كه با استفاده نادرست از آن، جرم يا فساد در فضای زندگی مجازی را ترویج می‌کند.

روابط عمومی وزارت‌ارتباطات استعفای آذرمی‌جهرمی را تکذیب کرد

پس از این اخبار روابط عمومی وزارت ارتباطات گفت: وزیر ارتباطات در جلسه‌ای که امروز با رئیس جمهور داشتن استعفای خود را به شکل رسمی به ایشان تحویل دادند. و این استعفا زمانی مشخص می‌شود که جلسه وزیر با رئیس جمهور به اتمام برسد.

در پی خبرهای ضد و نقیض از استعفای وزیر ارتباطات روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شایعات مطرح شده در مورد استعفای آذری جهرمی را تکذیب کرد و گفت: آذری جهرمی هم اکنون در جلسه‌ای با حضور رئیس جمهور در حال بررسی سفر استانی کابینه تدبیر و امید به خراسان رضوی می‌باشد.

جهرمی نیز پس از جلسه با رییس جمهور، خبر استعفای خود را رد کرد و گفت: اعلام نظرات کارشناسی لزوما به معنای استعفا نیست. چالش‌های فیلترینگ را مستند و مستدل اعلام کرده‌ایم. مراجع تصمیم‌گیر نظرات ما را شنیده‌اند و تصمیم گرفته‌اند.نظرات
Comments

نظر جدید


برای ثبت نظر ابتدا در سایت لاگین کنید

لطفا ابتدا در سایت لاگین کنید!